توسط شركت كمیكا؛

سومین جلد مجموعه كمیك استریپ ایلیا چاپ شد

سومین جلد مجموعه كمیك استریپ ایلیا چاپ شد كادو دونی: سومین جلد از مجموعه كتاب های كمیك استریپ ایلیا توسط شركت كمیكا منتشر و راهی بازار نشر شد.به گزارش كادو دونی به نقل از مهر، سومین جلد از مجموعه كتاب های كمیك استریپ «ایلیا» توسط شركت كمیكا اخیرا منتشر و راهی بازار نشر شده است.
كتاب های مجموعه «ایلیا» زندگی ۴ نوجوان از اقشار مختلف جامعه خواهند بود كه طی اتفاقاتی به قدرت های خارق العاده دست پیدا می كنند و با نیروهای شریر و اهریمنی مبارزه می كنند. بناست هر ماه یك عنوان از این مجموعه منتشر و راهی بازار نشر شود.
جلد سوم این مجموعه، ماجراهای دو جلد قبلی را ادامه می دهد و خلاصه اش با در نظر گرفتن داستان دو جلد قبلی، از این قرار است: زندگی امیر علی و خواهرش پس از اتفاقات تلخی كه برایشان افتاده سخت تر شده، همین موجب شد كه امیر علی جای خالی پدرش را بیشتر از قبل حس كند و همان سوال همیشگی به ذهنش برسد كه اگر پدرش به فكرشان بود، چرا تنهاشان گذاشته تا با این همه مشكلات دست و پنجه نرم كنند؟ حال امیر علی به دنبال پاسخی برای این سوال ها است و در این راه با ماجراها و سرنخ های جدید روبرو خواهد شد...
به گفته ناشر مجموعه مذكور، تلاش شده در كتاب های «ایلیا» استانداردهای دنیا در زمینه كمیك استریپ رعایت شود و از لحاظ ساختار و جلوه های بصری و تكنیكی جذابیت داشته باشد. همین طور در این مجموعه در بحث های قهرمانی بر اساطیر ایرانی تاكید و خاصیت های آنها استخراج شده است. این كار در چارچوب جدید و شخصیت های به روز كه قابل همذات پنداری باشند، انجام شده است. تعالیم اسلامی چون انسان كامل، اخلاق و عرفان هم به صورت ساده سازی شده در داستان های این مجموعه مستتر هستند.
زمان شكل گیری اتفاقات داستان های مجموعه «ایلیا» خلاف كمیك استریپ های پیشین، زمان حال است. علت این امر هم همذات پنداری بیشتر و كم شدن فاصله مخاطب با شخصیت های داستانی است.
تولید موشن كمیك برای هر جلد نیز یكی دیگر از برنامه های شركت كمیكا است. الان دو شماره از موشن كمیك های ایلیا در اپلیكیشن كمیكا انتشار یافته و علاقه مندان می توانند با تهیه نسخه های الكترونیك ایلیا این داستان را با افكت های صوتی، صداگذاری به صورت پویانمایی شده مطالعه كنند.

1398/06/26
15:11:02
5.0 / 5
4656
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است