راهنمای غلبه بر افسردگی در یك كتاب گردآوری شد

راهنمای غلبه بر افسردگی در یك كتاب گردآوری شد به گزارش كادو دونی مطالعه كتاب راهنمای غلبه بر افسردگی تالیف گروه نویسندگان چنینگ از جانب انتشارات فنی ایران منتشر گردید.به گزارش كادو دونی به نقل از مهر، این كتاب در چارچوب یك حمایتگر، افراد را به درمان تشویق می كند: «به خاطر داشته باشید كه محكوم به رنج كشیدن نیستید. می توانید بر افسردگی چیره شوید و زندگی شاد و سازنده ای داشته باشید.».
براین اساس نویسندگان كتاب معتقدند افسردگی چیزی بیشتر از احساس غم، ناامیدی یا «بی حوصلگی» است و فرد نمی تواند به راحتی از حالت افسردگی رهایی یابد. افسردگی درست مثل فشارخون بالا، زخم معده و بیماری قلبی نوعی اختلال پزشكی است و در صورت عدم درمان سال ها طول می كشد. با همین رویكرد است كه این اثر به موضوعاتی همچون «پزشك چگونه متوجه می شود من افسرده شده ام؟»، «انواع اختلال های وابسته به افسردگی»، «درمان افسردگی»، «درمان افسردگی با دارو»، «درمان افسردگی با روان درمانی»، «آیا افسردگی عود می كند؟» و... می پردازد.
مخاطبان در قسمت هایی از این كتابِ راهنما برای ثبت نشانه های افسردگی خود نوشتن یادداشت را آغاز می كنند و فعالیت های روزانه ای را انجام خواهند داد.
در ادامه مترجم این اثر، بهناز كمالی، با بیان شماره های ضروری مانند صدای مشاور، اورژانس اجتماعی و.. به خوانندگان ایرانی برای پیشگیری از اقدام های آنی راهكارهایی عرضه می كند.
گفتنی است این كتاب خوانندگان را به برنامه ریزی واقع بینانه برای پیشگیری از خطرات احتمالی افسردگی ترغیب می كند.
«غلبه بر افسردگی» در 32 صفحه و به قیمت 8 هزار تومان انتشار یافته است.

1398/06/15
12:02:48
5.0 / 5
4195
تگهای خبر: انتشار , رمان , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است