سه ماه پس از انتشار

كیمیاگر چاپ دوازدهمی شد

كیمیاگر چاپ دوازدهمی شد به گزارش كادو دونی داستان بلند كیمیاگر اثر رضا مصطفوی سه ماه بعد از انتشار به چاپ دوازدهم رسید.به گزارش كادو دونی به نقل از مهر، «كیمیاگر» داستانی است برگرفته از ماجرایی واقعی در عصر هارون الرشید كه مصطفوی آنرا به شیوه هنرمندانه ای در چارچوب رمان بازسازی كرده است. یونس جوانی از اهل سنت است كه در جست وجوی كیمیا به بغداد می رسد و در این جست وجو، با دختری روبه رو می شود كه مسیر خواست ها و آرزوهای او را تغییر می دهد.
نورا (حسنیه) دختری است كه در یك ماجرای ناخواسته، در دربار حاكم امپراتوری اسلامی حاضر شده و دانشمندان دربار را با دانش كم نظیر خود مغلوب می كند.
سراسر داستان پر از اطلاعات تاریخی و مذهبی و حوادث جذابی است كه خواننده به راحتی با آن همراه می شود.
خواندن این داستان هیجان انگیز تاریخی و زیبا برای تمامی نوجوانان و جوانان عزیز كشورمان كه همیشه تشنه دانستن بیشتر و بیشتر هستند، می تواند بسیار آموزنده و شیرین باشد.
رضا مصطفوی كه نویسنده و پژوهشگر علوم اسلامی، كارشناس ارشد تاریخ تشیع و هم تحصیل كرده علوم حوزوی است، آثار چندی در موضوعات كتاب شناسی، تاریخ اسلام و هم دفاع مقدس منتشر نموده است. از مهم ترین كتاب های وی می توان به كتاب های «التیام» (فرجام شناسی جریان های تاریخ) و «تمنا» (آینده شناسی جامعه منتظر جهانی) اشاره نمود.
«كیمیاگر» را انتشارات عهد مانا در ۱۳۶صفحه با قطع رقعی منتشر نموده است.

1398/05/26
22:53:36
5.0 / 5
4694
تگهای خبر: انتشار , رمان , كتاب , نویسنده
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است