مردادماه انجام می شود؛

برگزاری دو نمایشگاه موضوعی كتاب مذهبی در كتابخانه حسینیه ارشاد

برگزاری دو نمایشگاه موضوعی كتاب مذهبی در كتابخانه حسینیه ارشاد به گزارش كادو دونی دو نمایشگاه موضوعی كتاب قرآن و عبودیت و زیارتنامه ها و مناجات ها بزودی در كتابخانه عمومی حسینیه ارشاد برپا می شوند.به گزارش كادو دونی به نقل از مهر، كتابخانه عمومی حسینیه ارشاد در ادامه روند برگزاری نمایشگاه های موضوعی كتاب، طی روزهای مردادماه امسال، دو نمایشگاه موضوعی كتاب مذهبی برگزار می نماید.
نمایشگاه اول، «زیارتنامه ها و مناجات ها» است كه با هدف نگاهی باردیگر به كتاب های نفیس و قدیمی در این كتابخانه برگزار می گردد و برپایه چیدمان (رده بندی) این كتاب ها در قفسه هاست. این نمایشگاه همچون نمایشگاه هایی است كه به صورت هفتگی برگزار می گردند و زمان برگزاری اش از ۱۲ تا ۱۸ مرداد در بخش امانت این كتابخانه است.
نمایشگاه بعدی هم برای گرامیداشت و تدبر در قرآن كریم برگزار می گردد كه شصت و هشتمین نمایشگاه موضوعی دوهفتگی است و زمان برگزاری اش از ۱۵ تا ۲۸ مرداد خواهد بود. این نمایشگاه «قرآن و عبودیت» است كه در آن همه منابع این كتابخانه با موضوعات مفهوم بندگی و شاخصه های عبودیت، صدمه شناسی عبادت، تربیت عبادی، نشانه های بندگان شایسته خدا، عبادت های جاهلی از منظر قرآن و... به نمایشگاه درمی آیند.
كتابخانه عمومی حسینیه ارشاد در خیابان دكتر شریعتی، نرسیده به خیابان قبا قرار دارد.


منبع:

1398/05/07
21:20:11
5.0 / 5
4790
تگهای خبر: كتاب , نمایشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است