ایستاده ام به بازار كتاب رسید

ایستاده ام به بازار كتاب رسید به گزارش كادو دونی خاطرات هادی صدقی با عنوان ایستاده ام از جانب انتشارات روایت فتح منتشر گردید.به گزارش كادو دونی به نقل از مهر، كتاب «ایستاده ام» عنوان كتابیست كه به بیان خاطرات هادی صدقی از واحد اطلاعات و عملیات در مبارزات با ضدانقلاب در جنگل های گیلان پرداخته و خاطرات هشت سال جنگ وی را بیان میكند.
در بخشی از كتاب می خوانیم:
آنقدر دویدم كه از نفس افتادم و دقیقاً به خط اصلی دشمن برخوردم. یك سرباز عراقی نگهبانی میداد و وقتی رسیدم پشتش به من بود. خودم را انداختم داخل كانال، چشم از او برنمیداشتم.
نفسم كه چاق شد فكر كردم حالا چه كار كنم. خوشبختانه بولدوزری صدمتر آن طرف تر كار میكرد و سبب شده بود نگهبان ها صدای دویدن و پریدن ما را نشنوند و تمركزشان كمتر بشود. دو نفر دیگر تیم ما داخل كانال های دیگر رفته بودند و با همدیگر هیچ ارتباطی نداشتیم.
فقط یك نفرمان دوربین داشت كه در این شرایط چندان به دردبخور نبود. خودم را به دیواره كانال چسباندم، چون سایه بود نگهبان من را نمی دید. با خونسردی تمام بالای سرم راه میرفت.
هیچگاه فكر نمیكردند ما تا اینجا آمده باشیم. آنقدر به من نزدیك بود كه جزئیات لباس و صورتش را میدیدم…
این كتاب با قلم حسین گلدوست و تحقیق محمدعلی زمانیان در ۲۴۸ صفحه مصور توسط انتشارات روایت فتح به چاپ رسیده و راهی بازار نشر شده است.

1398/04/18
14:33:14
5.0 / 5
4589
تگهای خبر: انتشار , دوربین , رمان , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است