آخرین آمار فروش فیلم ها، ركوردهایی كه ثبت گردید

آخرین آمار فروش فیلم ها، ركوردهایی كه ثبت گردید كادو دونی: آخرین آمار فروش فیلم های سینمایی روی پرده در حالی مشخص شد كه فیلم های جدید سینمایی كه از هفته گذشته روی پرده رفتند توانستند نسبت به ماه گذشته مخاطبان بیشتری به سینما جذب كنند و رونق مجددی به آن بدهند.


به گزارش كادو دونی به نقل از ایسنا، فیلم سینمایی «دختر شیطان» به كارگردانی قربان محمدپور با جذب ۲۲ هزار مخاطب بعد از یك هفته نمایش، در مجموع تهران و شهرستان ۲۷۴ میلیون تومان فروش داشته كه از این مقدار ۱۶۴ میلیون ۵۰۰ هزار تومان حاصل فروش در سینماهای تهران بوده است. این فیلم سینمایی تابحال در ۸۹ سینما روی پرده رفته است.
فیلم «شبی كه ماه كامل شد» ساخته نرگس آبیار كه از هفته گذشته ۱۵ خردادماه روی پرده رفته، در تهران یك میلیارد و ۶۴۳ میلیون تومان و در مجموع با جذب ۱۹۷ هزار مخاطب و نمایش در ۱۱۵ سینما، دو میلیارد و ۵۰۰ هزار تومان فروش داشته است.
«سرخپوست» نیما جاویدی در تهران و شهرستان دو میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان فروش كرده است كه نیمی از این مقدار یعنی یك میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان حاصل فروش در سینماهای تهران بوده است. این اثر را تابحال ۱۵۴ هزار نفر در ۹۹ سینما تماشا كرده اند.
فیلم سینمایی «ما همه با هم هستیم» به كارگردانی كمال تبریزی با جذب بیشتر از ۲۴۷ هزار مخاطب در مجموع بعد از یك هفته نمایش نزدیك به سه میلیارد تومان(دو میلیارد و نهصد و هشتاد میلیون تومان) فروش داشته كه به تفكیك یك میلیارد و ۷۹۰ میلیون از آن حاصل فروش در سینماهای تهران بوده است. این فیلم سینمایی در ۱۳۹ سینما در تهران و شهرستان نمایش داشته است.
فیلم «سامورایی در برلین» ساخته مهدی نادری كه اكران آن از ۱۸ اردیبهشت ماه شروع شده، در تهران دو میلیارد و چهارصد و هشت هزار تومان و در مجموع تا كنون با داشتن ۱۶۴ سینما و نزدیك به ۴۰۰ هزار مخاطب چهار میلیارد تومان فروش داشته است.
همین طور دیگر فیلم هایی كه در جدول اكران ماه رمضان قرار داشتند و از ۱۸ اردیبهشت ماه روی پرده رفتند مانند «وكیل مدافع» سلمی بابائی و ونداد دوشن ۷۶ میلیون تومان، «تولدت مبارك» ساخته سمیه زارعی حدود ۳۸ میلیون تومان، «خانه دیگری» به كارگردانی بنوش صادقی نزدیك به ۷۹ میلیون تومان، «نبات» پگاه ارضی بیشتر از ۶۴۳ میلیون تومان، «به دنیا آمدن» ساخته محسن عبدالوهاب نزدیك به ۱۲۴ میلیون تومان فروش داشته اند.
فیلم «تگزاس۲» به كارگردانی مسعود اطیابی نیز كه از ۲۸ فروردین ماه روی پرده رفته است و همچنان در بعضی سینماها نمایش دارد، با جذب یك میلیون و ۵۰۰ هزار مخاطب، در مجموع نزدیك به ۱۶ میلیارد تومان فروش داشته است.
آمار و ارقام استفاده شده در این گزارش برمبنای اطلاعات موجود در سامانه فروش سینمای ایران تا امروز ( ۲۲خردادماه) نوشته و تهیه شده است.
منبع:

1398/03/22
15:25:17
5.0 / 5
4717
تگهای خبر: اكران , تولد , سینما , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است