انتشار كتاب هایی از برترین تصویرگر نیویورك تایمز در ایران

انتشار كتاب هایی از برترین تصویرگر نیویورك تایمز در ایران به گزارش كادو دونی مجموعه ای سه جلدی از داستان ها و تصویرسازی های پیتر اچ رینولدز از جانب انتشارات علمی و فرهنگی منتشر گردید.به گزارش كادو دونی به نقل از مهر، انتشارات علمی و فرهنگی مجموعه ای سه جلدی از تصویرها و داستان واره های «پیتر اچ رینولدز» را با ترجمه محبوبه نجف خوانی منتشر نمود.
این مجموعه با عناوین: كجا با این عجله»، «نقاشی های مچاله» و «آسمان همیشه آبی نیست» از این نویسنده ترجمه شده است. در هر یك از این مجلدات نویسنده تلاش كرده با تاكید بر تصویرهایی كه در قالب یك داستان با شخصیت یك كودك خلق كرده است او را با نگاهی تازه و اثرگذار به زندگی هدایت كند.
رینولدز یكی از پرفروش ترین تصویرگران نیویورك تایمز بوده كه مولف كتاب های بسیاری برای كودكان است. او خود این سه كتاب را با عنوان «سه گانه خلاقیت» معرفی كرده و در اینباره گفته است: اگر هنر من بتواند كودكانی را كه از مسیر اصلی دور شده اند، بازگرداند، زندگی من معنا می یابد.
وی در بخشی از مقدمه خود بر یكی از مجلدات این مجموعه با عنوان «كجا با این عجله» می نویسد: این داستان برای همه گروه های سنی مناسب می باشد. چه بخواهی سفر جدید را آغاز كنی، چه بخواهی مسیر زندگی ات را تغییر بدهی یا حتی بخواهی برای نخستین بار سفر كنی. این كتاب می تواند تشویقت كند. برای لحظه ای كوتاه، از سرعت قدم هایت كم كن تا با فكر بیشتری قدم برداری. به مسائل عمیق تر فكر كنی و تخیل و تجسم كنی. به خودت زمان بده تا رویاهایت را باور كنی و امكان به حقیقت پیوستن شان را جشن بگیری... این كتاب را كنار دستت داشته باش و هر وقت كمی یادآوری لازم داشتی تا رویاهایت جلوی نظرت بیایند، بازش كن و دوباره نگاهی به آن بیانداز. این هدیه من است به تو. اگر خوب گوش كنی، دیگر صدای من نیست كه می شنوی، صدای خود توست...
انتشارات علمی و فرهنگی این مجموعه سه جلدی را در با قیمت هر مجلد ۸۵۰۰ تومان منتشر نموده است.
 

1396/10/15
14:28:07
5.0 / 5
4865
تگهای خبر: سفر , فرهنگ , كتاب , انتشار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است