پخش 4 نمایش رادیویی در ایام 14 و 15 خرداد

پخش 4 نمایش رادیویی در ایام 14 و 15 خرداد كادو دونی: 14 و 15 خرداد ماه دو برنامه زنده رادیویی گیومه و ارغوان هنر به همراه 4 نمایش رادیویی ویژه از رادیو نمایش پخش خواهد شد.


به گزارش كادو دونی به نقل از روابط عمومی اداره كل هنرهای نمایشی رادیو، دو برنامه زنده رادیویی گیومه و ارغوان هنر در دو نوبت بامداد و عصر به صورت ویژه به ایام چهاردهم و پانزدهم خرداد ماه می پردازند.
همین طور چهار نمایش رادیویی «موج های كوچك»، «قلب ملت در بیمارستان قلب»، «كرامت» و «من ملك بودم و فردوس برین جایم بود» ویژه این ایام به روی آنتن رادیو نمایش می رود.
نمایش «كرامت» با سوژه قیام خونین ۱۵ خرداد از رادیو نمایش پخش می شود. این نمایش را نیز سعید تشكری نوشته و داستان دستگیری دو دوست را در پانزده خرداد روایت می كند.
این نمایش با هنرمندی كرامت رودساز، علی میلانی، احمد گنجی و به كارگردانی: مهین فرد نوا، افكت: محمدرضا قبادی فر، صدابرداری: رضا طاهری و تهیه كنندگی: ژاله محمد علی، ۱۵ خرداد ساعت ۷: ۱۵ از رادیو نمایش پخش می شود.
نمایش «موج های كوچك» نیز به نویسندگی زین العابدین صادقی مزیدی به مبارزات دوران انقلاب می پردازد.
این نمایش به كارگردانی جواد پیشگر و با هنرمندی بازیگران اداره كل هنرهای نمایشی رادیو، ۱۵ خرداد، ساعت ۱۷: ۱۵ از رادیو نمایش پخش می شود.
بر طبق این خبر، نمایش «قلب ملت در بیمارستان قلب» با تنظیم رادیویی هدیه رضایی و با بازی مهدی طهماسبی، مجید سهرابی، ایوب آقاخانی، محمدرضا قلمبر، محمودرضا قدیریان، امیر فرحان نیا و پریسا مقتدی نیز به همین مناسبت از رادیو نمایش پخش می شود.
در این نمایش فریدون محرابی كارگردانی، پیروز صدرایی صدابرداری، شهناز دهكردی تهیه كنندگی و نرگس موسی پور افكت را بر عهده دارند و ساعت ۷: ۱۵ دقیقه، ۱۴ خرداد از رادیو نمایش پخش می شودونمایش «من ملك بودم و فردوس برین جایم بود نیز ساعت ۱۱: ۱۵ دقیقه از رادیو نمایش شنیده خواهد شد.
گفتنی است ۷ نمایش تك قسمتی رادیویی نیز به مناسبت عید سعید فطر از رادیو نمایش پخش خواهد شد.
«همسایه جدید»، «مرد شماره یك خانه»، «سوتفاهم»، «چرا نمیشه؟»، «دكه»، «بی بی شبكه» و «تهی» آثار نمایشی هستند كه در روز عید سعید فطر به ترتیب در ساعات ۱۰: ۳۰، ۱۱: ۱۵، ۱۳: ۳۰، ۱۶: ۳۰، ۱۷: ۱۵و ۱۹: ۴۵ دقیقه به روی آنتن رادیو نمایش خواهند رفت.
منبع:

1398/03/12
15:57:02
5.0 / 5
4826
تگهای خبر: هدیه , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است