پرداخت معوقات درمانی ایثارگران خراسان رضوی تا آخر سال۹۷

پرداخت معوقات درمانی ایثارگران خراسان رضوی تا آخر سال۹۷ به گزارش كادو دونی معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی اظهار داشت: مطالبات درمانی ایثارگرانی كه تا آخر سال ۱۳۹۷ اسناد درمانی خویش را تحویل دادند، پرداخت و تسویه شد.به گزارش كادو دونی به نقل از ایسنا، محمد جواد غلامپور در انتها جلسه مشترك بنیاد شهید و امور ایثارگران با مدیر بیمه دی كه بیان كرد: با پیگیری های انجام شده، مطالبات درمانی ایثارگران تحت پوشش بیمه تكمیلی دی كه اسناد آن قبلاً تحویل نمایندگان بیمه دی شده است، تا آخر سال ۱۳۹۷ تسویه و پرداخت شده است.

وی اضافه كرد: پرداخت معوقات مراكز درمانی، پزشكان و داروخانه های طرف قراردادی كه به ایثارگران خدمات عرضه می كنند، هم در دستور كار قرار دارد.


معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی با اشاره به اینكه مشكلات و موانع عرضه خدمت درمانی به ایثارگران در سطح استان در حوزه بیمه تكمیلی در این نشست مطرح گردیده است، اضافه كرد: راهكارهای تسهیل و بهبود روند عرضه خدمات توسط بیمارستان ها، مراكز خدمات درمانی، پزشكان و داروخانه های طرف قرارداد به ایثارگران تحت پوشش بیمه تكمیلی مورد بحث و بازبینی قرار گرفت.


غلامپور ضمن طرح مشكلات و اعلام عدم رضایت از شرایط موجود ابراز امیدواری كرد: با تأمین و تخصیص بموقع اعتبارات و پرداخت معوقات مراكز قرارداد، شرایط عرضه خدمات درمانی به ایثارگران همراه باتكریم و در شأن این عزیزان فراهم گردد. ایثارگرانی كه تحت پوشش بیمه تكمیلی بنیاد هستند، می توانند با رجوع به مراكز درمانی طرف قرارداد بیمه دی، از خدمات مجانی درمانی بهره مند شوند و در صورتیكه خدمات درمانی خویش را از سایر مراكز دریافت نمودند می توانند اسناد هزینه كرد درمانی خویش را به نمایندگان بیمه دی مستقر در ادارات بنیاد شهید و امور ایثارگران و یا به دفاتر منتخب پیشخوان دولت و دفتر شعبه مركزی بیمه دی در استان خراسان رضوی جهت جبران هزینه تحویل دهند.


همینطور در این نشست كه حجت الاسلام حسین معصومی مدیركل بنیاد خراسان رضوی و عزیزی معاون بیمه دی كشور و مهدی شریعتی مدیر عامل بیمه دی در این استان هم حضور داشتند، مشكلات پیش روی ایثارگران در عرضه خدمات بیمه تكمیلی مورد بررسی قرار گرفت. گفتنی است، ۱۶۷ هزار نفر از جامعه بزرگ ایثارگری استان خراسان رضوی تحت پوشش بیمه تكمیلی قرار گرفته اند.1398/02/30
14:56:41
5.0 / 5
5072
تگهای خبر: بیمه , خدمات , رمان , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است