سردار فدوی: اسناد دفاع مقدس قابل دسترس باشند

سردار فدوی: اسناد دفاع مقدس قابل دسترس باشند به گزارش كادو دونی مراسم رونمایی از تازه های نشر مركز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس با حضور معاون هماهنگ كننده سپاه و نویسندگان آثار در سی و دومین نمایشگاه بین المللی كتاب برگزار گردید.


به گزارش كادو دونی به نقل از ایسنا، در این مراسم سردار علی فدوی معاون هماهنگ كننده سپاه با اشاره به اقداماتی كه مرحوم حسین اردستانی رئیس پیشین مركز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس انجام داده بود، بیان كرد: مرحوم اردستانی بسیار زود از جمع ما رفت و مدیریت جدید جناب سردار نائینی تحول خوبی در این مركز رقم زده است. مركز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس با عنایت به منابعی كه در اختیار دارد باید بگونه ای عمل كند كه اسناد و مدارك در رابطه با آن دوران برای محققان، نویسندگان و هنرمندان قابل دسترس باشد. این مدارك منابعی معتبر به شمار می آیند كه با رجوع به آنها می توانیم با حقایق دوران دفاع مقدس آشنا شویم.
سردار فدوی اضافه كرد: انقلاب اسلامی به علت ماهیت اعتقادی اش و حضور مقام معظم رهبری و امام خمینی (ره) توانسته است در این ۴۰ سال كارهای نشدنی را؛ شدنی كند. ما در این مدت توانسته ایم به تكیه گاهی مستحكم در ابعاد اعتقادی، باورها و پیشرفت هایمان دست پیدا نماییم كه به واسطه آن می توانیم باقیمانده راه را مطمئن تر به پیش ببریم.
معاون هماهنگ كننده سپاه تصریح كرد: هر یك از كتاب هایی كه در مركز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس چاپ می شود پشتوانه ای عمیق و دنباله دار دارد. این مركز از انسان هایی صحبت می كند كه باورهای درونی شان مبنای الهی و دینی داشت.
وی در بخش دیگر سخنان خود اظهار داشت: انقلاب اسلامی ما از لحظه پیروزی یعنی از روز ۲۲ بهمن تابحال مورد تهاجم شیاطین و دشمنان بوده است و ما توانسته ایم حركت، تفكر و اقدامات سازمان یافته خویش را بر اساس بینش دینی و اسلامی ترسیم نماییم. در این ۴۰ سال دشمن جرأت نكرده است كه یك تیر مستقیم به سمت ما شلیك كند و همواره به شكست خودشان اذعان داشته اند.
به گزارش كادو دونی به نقل از ایسنا، در بخش دیگر این مراسم با حضور تعدادی از پیشكسوتان دوران دفاع مقدس، سردار علی فدوی از ۲۱ عنوان كتاب كه اخیرا از جانب مركز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس به چاپ رسیده است، رونمایی گردید و نویسندگان این آثار مورد تقدیر قرار گرفتند.1398/02/12
12:40:57
5.0 / 5
5127
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است