انتشارات شمعدونی منتشر كرد

چاره روانشناس فرانسوی برای مشكلات زوج های جوان

چاره روانشناس فرانسوی برای مشكلات زوج های جوان كادو دونی: كتاب زندگی مشترك جرات می خواهد نوشته فردریك فانژه با ترجمه محیا احمدی پور توسط انتشارات شمعدونی منتشر و راهی بازار نشر شد.به گزارش كادو دونی به نقل از مهر، كتاب «زندگی مشترك جرأت می خواهد» نوشته فردریك فانژه اخیرا با ترجمه محیا احمدی پور توسط انتشارات شمعدونی منتشر و راهی بازار نشر شده است. ترجمه این كتاب از زبان فرانسوی به فارسی انجام شده است.
این كتاب روانشناسی حاصل بیشتر از ۳۰ سال تجربه نویسنده اش است كه در جلسات گوناگون زوج درمانی و مشاوره به دست آمده اند. نویسنده این اثر، استاد دانشگاه لئون تابحال بیشتر از ۲۰۰ كارگاه مختلف روانشناسی برگزار كرده و كتاب هایش در فرانسه فروش خوبی داشته اند. «جرأت داشته باش» و «مدیریت رفتار یكهویی» دو كتابی هستند كه انتشارات شمعدونی قبل از این، از این نویسنده انتشار یافته است.
فردریك فانژه روانشناس فرانسوی در این كتاب، مفهوم خلاقانه ای را به زوج ها معرفی می كند تا بتوانند رابطه ای مثبت و غنی تشكیل دهند: الگوی ۱+۱=۳. تو، من و زندگی مشترك مان، سه بُعد یك رابطه هستند كه باید آنرا اثبات كرد، تا عشق كم كم شكوفا شود و رابطه زناشویی مستحكم شود. فانژه معتقد می باشد چهارپایه اصلی زندگی زناشویی بر طبق تعهد، كیفیت ارتباط، ارزش های مشترك و رابطه جنسی شكل می گیرد. وی در این كتاب هركدام از این موارد را با مثال هایی واقعی و عینی توضیح داده و برای هركدام از آنها چاره هایی نمایش كرده است.
فانژه اهتمام كرده در این كتاب به زوج هایی كه در ارتباط با یكدیگر مشكل دارند؛ كمك نماید تا با استفاده از هنر گفت و گو و انتخاب كلمات درست بتوانند مشكلاتشان را با یكدیگر حل كرده یا كاهش دهند. خیلی از زوج ها این روزها در زندگی مشترك با مسائلی مواجهه هستند كه برای حل آنها باید ساعت های بسیار را در مراكز مشاوره و زوج درمانی با قیمتی گزاف سپری كنند. اگر زوجین قبل از شروع زندگی مشترك و یا سپس آن، با یكدیگر، مطالب این كتاب را بخوانند و درباره مشكلات شان گفت و گو كنند می توانند از بروز مشكلات بزرگ و یا حتی طلاق و جدایی در زندگی زناشویی خود جلوگیری نمایند.
در قسمتی از این كتاب می خوانیم:
رابطه عاشقانه تان را حفظ كنید. لحظاتی را در كنار هم سپری كنید. اگر امكان دارد دست كم یك شب در هفته یا حتی بیشتر، با هم بیرون بروید؛ به رستوران یا هر جای دیگری. وقتی بیرون می روید، باردیگر درباره حل مشكلات زندگی روزمره، مشكلات فرزندان یا كارتان صحبت نكنید. وقتی در كنار هم هستید، با لحنی عاشقانه از خودتان و از جایگاه طرف مقابل در زندگیتان صحبت كنید، باز هم همان احساسات عاشقانه گذشته را تداعی كنید، كار خوبی برای خودتان انجام دهید و همه چیز را برای آسایش خود فراهم كنید. گاهی، آخر هفته ها را دو نفری سپری كنید. اگر می توانید دو بار در ماه را در مكانی كه دوست دارید، در آشیانه عشق و در پیله خودتان، كنار هم باشید. از اینكه در این مدت، نگهداری از فرزندانتان را به كس دیگری بسپارید، احساس گناه نكنید. به سبب كار نكردن احساس گناه نداشته باشید. شما هم حق دارید كمی استراحت كنید. زندگی شخصی خودرا قربانی كار نكنید.
این كتاب با ۳۲۰ صفحه، شمارگان هزار نسخه و قیمت ۳۹ هزار تومان انتشار یافته است.

1398/01/26
16:13:19
5.0 / 5
4768
تگهای خبر: انتشار , رمان , عشق , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است