توسط نشر نو؛

ماركسیست ها چاپ سومی شد

ماركسیست ها چاپ سومی شد به گزارش كادو دونی كتاب ماركسیست ها نوشته سی. رایت میلز با ترجمه خشایار دیهیمی توسط نشر نو به چاپ سوم رسید.به گزارش كادو دونی به نقل از مهر، كتاب «ماركسیست ها» نوشته سی. رایت میلز با ترجمه خشایار دیهیمی اخیرا توسط نشر نو به چاپ سوم رسیده است. چاپ اول این كتاب در سال ۹۶ ارائه شد و حالا در سال ۹۸ به چاپ سوم رسیده است.
دیهیمی این كتاب را سال ۵۹ ترجمه كرده اما چاپ آن در ایام پایانی سال ۹۶ انجام شد كه داستان مربوط به آن در بخش مقدمه مترجم توضیح داده شده است. نویسنده كتاب اعتقاد دارد این اثر، پیش درآمدی بر انواع ماركسیسم است و به صورت عمده برای كسانی نوشته شده كه این فلسفه ها را نمی شناسند و تظاهر هم نمی كنند كه می شناسند. همینطور این كتاب برای مطالعه افرادی نوشته شده كه با مكتب ماركسیسم آشنا هستند اما بر این باورند كه كمونیست ها، ماركسیسم را دربست بلعیده اند پس دیگر نمی تواند از آنِ آنها باشد، و هم برای آن گروه از مخاطبان كه فكر می كنند ماركسیسم صرفاً یك ایدئولوژی است.
«آرمانها و ایدئولوژیها»، «تجلیلی از ماركس»، «متفكران كلاسیك»، «فهرستی از اندیشه ها»، «قواعدی برای نقد»، «ملاحظات انتقادی» و «راه های گذر به سوسیالیسم» عناوین فصول هفت گانه این كتاب هستند.
چاپ سوم این كتاب با ۲۱۴ صفحه و قیمت ۲۷ هزار تومان عرضه شده است.

1398/01/19
14:40:18
5.0 / 5
4649
تگهای خبر: رمان , كتاب , نویسنده
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است