توسط انتشارات به نشر؛

پنج عنوان از مجموعه هشت قصه از زندگی معصومین چاپ شد

پنج عنوان از مجموعه هشت قصه از زندگی معصومین چاپ شد به گزارش كادو دونی پنج عنوان از مجموعه ۱۴ جلدی هشت قصه از زندگی معصومین توسط انتشارات به نشر منتشر و راهی بازار نشر شد.به گزارش كادو دونی به نقل از مهر، پنج عنوان از مجموعه ۱۴ جلدی «هشت قصه از زندگی معصومین» شامل روایتی از كودكی تا شهادت چهارده معصوم (ع)، اخیرا توسط انتشارات به نشر منتشر و راهی بازار نشر شده است.
حسین سعیدی مدیرعامل انتشارات به نشر (آستان قدس رضوی) با بیان این خبر اظهار داشت: پنج جلد از مجموعه ۱۴ جلدی «هشت قصه از زندگی معصومین» برای گروه سنی «ج» و «د» اخیرا در چارچوب «كتاب های پروانه» برای نوجوانان انتشار یافته و جلدهای بعدی این مجموعه هم در دست انتشار هستند.
وی اضافه كرد: ۵ جلدی كه به چاپ رسیده اند به قلم مسلم ناصری با تصویرگری اسماعیل چشرخ همراه هستند كه در هر یك از آنها، ۸ داستان از زندگی پیامبر اسلام (ص)، حضرت زهرا (س)، امام علی (ع)، امام حسن (ع) و امام حسین (ع) از دوران كودكی تا شهادت شان برای مخاطب روایت شده است.
این مدیر نشر افزود: «رازهای زیر تاك» نام كتاب هشت قصه از زندگی پیامبر اسلام (ص) است كه «یكی همه جا هست»، «رازای زیرتاك»، «پیك مهربان»، «خرمای نارس»، «سنگ سیاه مقدس»، «روز تاریك»، «مردی كه تنها نماند» و «برادرم، من اسیر دست توام» عناوین داستان های آن هستند. همینطور كتاب «روز تلخ، شب شیرین»، هشت داستان از زندگی حضرت علی (ع) را شامل می شود كه «هدیه روشنایی»، «قموص»، «كوچك ترین جانشین»، «اسب پرنده من»، «چهل خنجر و ماه كامل»، «روز تلخ، شب شیرین»، «جنگاور دلاور» و «شب بی پایان» هم عناوین داستان های آن هستند. كتاب بعدی «پیراهن دوستی» درباره زندگی حضرت زهرا (س) است كه نویسنده در این اثر، ۸ قصه با عناوین «پیراهن دوستی»، «گرده های طلایی نان»، «اشكی بر زخمی»، «یادگاری»، «باران مروارید»، «گردنبند»، «خالی، اما پر از آفتاب» و «اذان ناتمام» را نوشته است.
سعیدی اظهار داشت: «نكند فرشته بودند» هشت قصه از زندگی امام حسن (ع) را برای كودكان در بر می گیرد و اسم قصه هایش به ترتیب عبارت است از: «درست شبیه پدربزرگ»، «غریبه ای كه به او دروغ گفته بودند»، «گل های من كجایید؟»، «سفره مهربانی»، «مهمانی كوچك»، «ماموریتی برای قتل»، «نكند فرشته بودند»، «كمینگاه ناامن». «گل سرخ آزادی» هم ۸ قصه از زندگی امام حسین (ع) را برای كودكان روایت می كند كه «مهمان كوچك دوست داشتنی»، «دلاور جوان»، «هدیه ای از خزانه دار بهشت»، «پسر چشم كبود»، «گل سرخ آزادی»، «سپاه تشنه»، «تكه نان شادی بخش» و «آخرین یاور» عناوین قصه های آن هستند.
وی در انتها اظهار داشت: هر یك از عناوین مجموعه «هشت قصه» در قطع وزیری، شمارگان ۲ هزار نسخه و قیمت ۸ هزار تومان عرضه می شوند.

1398/01/17
14:55:21
5.0 / 5
4900
تگهای خبر: انتشار , تصویر , سفر , شادی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است