در گفتگو با مهر مطرح شد:

دو كتابفروشی بزرگ كانون واسپاری شد

دو كتابفروشی بزرگ كانون واسپاری شد كادو دونی: مدیركل نظارت بر انتشارات كانون پرورش فكری از واسپاری دو كتابفروشی بزرگ كانون به بخش خصوصی آگاهی داد.روح الله كاظمی زاده مدیركل نظارت بر انتشارات كانون پرورش فكری در گفتگو با مهر درباره آخرین وضعیت كتابفروشی های این مركز بزرگ فرهنگی عنوان داشت: كتابفروشی های كانون در سال های اخیر بیشتر از درآمد برای كانون هزینه داشته است و اداره آنها در این شرایط مقرون به صرفه نبود و نیست. به همین خاطر ما برنامه واسپاری آن به بخش خصوصی را در دستور كار قرار دادیم و بزودی دو فروشگاه اصلی كتاب كانون در خیابان وزرا و شهرك غرب كه برای بهره برداری واسپاری شده است بازگشایی خواهد شد.
به گفته كاظمی زاده این دو فروشگاه در شكل و شمایلی تازه و توسط بخش خصوصی اداره خواهد شد.
وی همین طور در پاسخ به سوالی درباره وضعیت نشر كتاب در این مركز باز اظهار داشت: امسال ۲۳ عنوان كتاب چاپ اول منتشر نموده ایم كه تا آخر سال تعداد آنها افزوده می شود و هفتاد عنوان كتاب ما باز برای تجدید چاپ رفته است. در مجموع كانون امسال بیشتر از ۱۲۰ عنوان كتاب را منتشر نموده است.
كاظمی زاده در ادامه با اشاره به اینكه اپلیكیشن فروش كتاب كانون بزودی به بهره برداری خواهد رسید، بیان داشت: كتاب های كانون هم اكنون بوسیله سامانه های فروش مجازی در دسترس مخاطبان هست و بنای ما باز این نیست كه آثارمان تنها برای عرضه در مراكز و كتابخانه های خودمان تولید شود اما حجم تولیدات ما هم بالاست و و باید برمبنای اولویت هایمان كتاب هایمان را تولید و توزیع می نماییم.
مدیركل نظارت بر انتشارات كانون پرورش فكری در ادامه درباره وضعیت این مركز در مواجهه با بحران كاغذ باز اظهار داشت: ما هم از این مساله لطمه دیده ایم. اما كوشیدیم پایین ترین میزان افزایش قیمت كاغذ را شاهد باشیم. ما در كانون واردكننده كاغذ نیستیم و از بازار نیازمان را تهیه می نماییم با این همه به سبب تعداد بالای محصولاتمان كوشیدیم به شكلی ترجیحی و با تعامل از این مساله عبور نماییم

1397/12/14
15:00:55
5.0 / 5
4269
تگهای خبر: انتشار , رمان , فرهنگ , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است