جشنواره كتاب سال ایثار در سال 98 برگزار می گردد

جشنواره كتاب سال ایثار در سال 98 برگزار می گردد كادو دونی: مدیركل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری جشنواره كتاب سال ایثار در سال ۹۸ آگاهی داد.


به گزارش كادو دونی به نقل از ایسنا، رحیم نریمانی در دومین نشست راهبردی شورای منطقه ۵ كشوری معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد در زنجان با اشاره به اینكه بیشتر از سه میلیون نفر مخاطب مستقیم بنیاد شهید و امور ایثارگران هستند، اظهار داشت: امروز افتخار می نماییم كه شهدای مدافع حرم با تمام وجود برای محافظت از حرم ائمه اطهار (ع) لبیك گفته اند و این نشان داده است كه ایثار و شهادت همچنان در جامعه ما جاری و ساری است.
مدیركل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران اظهار نمود: اثربخشی و كارایی دو عنصر مهم در فعالیت های فرهنگی هستند كه در كنار هم بهره وری را ایجاد می كنند. از طرف دیگر مخاطب شناسی و در نظر گرفتن ذائقه فرهنگی و بومی مردم هر استان در تولید آثار فرهنگی و هنری مهم می باشد و فرهنگ بومی استان ها بهترین ظرفیت برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است. در این وادی باید اهالی اندیشه، دانشگاهیان و متخصصان حوزه وارد عمل شوند؛ پس تعامل و ارتباط با این قشر باید محكم تر شود بدین سان موج اندیشه ایده های ناب باز تولید می كند.
نریمانی فضای مجازی را فرصتی برای تبادل فرهنگ و هنر دانست و افزود: خط و مشی شهادت باید در شبكه های اجتماعی جاری شود تا افكار عمومی قهرمانان واقعی را بشناسند، پس نباید در ماجرای جهانی شدن عقب بمانیم بلكه باید با رصد وضعیت، بهترین فعالیت را داشته باشیم.
وی با تاكید بر اهمیت توجه به سرمایه های اجتماعی، تبلیغات مناسب و اعتمادسازی اظهار داشت: باید از این موارد جهت تولیدات كیفی بهره بگیریم. همین طور خلاقیت و نوآوری داشته باشیم و در حوزه آموزش وپرورش با ایجاد روحیه خودباوری، هدف های مهمی را برنامه ریزی نماییم تا نسل اثرگذاری وارد جامعه شود.
مدیركل اسناد و انتشارات بنیاد از برگزاری جشنواره كتاب سال ایثار در سال ۹۸ آگاهی داد و اضافه كرد: این جشنواره در جهت حمایت و انگیزه دهی به نویسندگان و تلاشگران این عرصه است و بنظر می رسد در این زمینه باید انجمن نویسندگان و ناشران در استان ها راه اندازی شود.1397/12/13
13:55:28
5.0 / 5
4304
تگهای خبر: آموزش , انتشار , تخصص , جشن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است