توسط نشر آموت؛

جاذبه ای میان ما برای فارسی زبانان ترجمه شد

جاذبه ای میان ما برای فارسی زبانان ترجمه شد به گزارش كادو دونی رمان جاذبه میان ما نوشته بریتنی سی چری با ترجمه منا اختیاری ترجمه و منتشر گردید.به گزارش كادو دونی به نقل از مهر، این رمان داستان نویسنده ای به نام گراهام راسل است كه بلد نیست چطور عاشق شود.
قهرمان این اثر مردی سرخورده است كه با زنی مغرور و از خودراضی زندگی می كند تا اینكه دست سرنوشت ماجراهایی جدید پیش روی آنها قرار می دهد و عشق هم در این میان معادلات زندگی او را برهم می زند و زندگی سرد و بدون روح او را به فضای دیگری سوق می دهد.
ناشر این اثر در معرفی آن بیان داشته است: سی چری نویسنده این رمان از لحظه تولد عاشق كلمات بوده است. او لیسانس تئاتر و نویسندگی خلاق دارد. عاشق فیلم نامه نویسی و بازیگری است و اعتقاد دارد هركسی باید سهمی از قهوه و چای داشته باشد. بریتنی همراه خانواده اش در میلواكی زندگی می كند و اوقات فراغتش را به بازی با حیوانات خانگی اش می گذراند. «هوای او»، «آب های راكد»، «آتش میان های و لو» و «هنر و روح» از دیگر كتاب های اوست.
در بخشی از این رمان می خوانیم:
من و گراهام راسل برای هم ساخته نشده بودیم. من تابع احساساتم بودم او بی روح بود. من رویا می بافتم و وی در كابوس زندگی می كرد. من گریه می كردم و او اشكی برای ریختن نداشت. گاهم با وجود قلب یخ زده و روح گریزپایش، لحظاتی را با هم تقسیم می كردیم. چشم هایمان در هم قفل می شد و رازی همدیگر را می دیدم. لحظاتی كه او ترس های مرا می چشید و من هوایش را نفس می كشیدم لحظاتی كه هر دو تصور می كردیم عشق ورزیدن به دیكری چطور می توانست باشد. همان لحظه ها ما را از زمین جدا كرد و به پرواز درآورد اما وقتی ضربه واقعیت بر تنمان نشست، جاذبه ما را پایین كشید. گراهام راسل مردی نبود كه بداند چطور عاشقی كند، من هم زنی نبودم كه عاشقی كردن را بلد باشم. با این وجود اگر این شانس را داشتم كه یك مرتبه سقوط كنم تا ابد با او سقوط می كردم. حتی اگر تقدیرمان این بود كه به زمین سخت كوبیده شویم.
رمان «جاذبه میان ما» در ۳۷۶ صفحه و به قیمت ۴۲ هزار تومان از جانب نشر آموت انتشار یافته است.

1397/11/13
15:27:44
5.0 / 5
4784
تگهای خبر: انتشار , تئاتر , تولد , رمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است