با حضور مفاخر شعر و ادب فارسی برگزار می شود

جشن امضاء پری دخت در مشهد، اثری عاشقانه با نثر قاجار

جشن امضاء پری دخت در مشهد، اثری عاشقانه با نثر قاجار كادو دونی: مدیرعامل به نشر از برگزاری مراسم جشن امضاء كتاب پری دخت با حضور نویسنده اثر و تعدادی از مفاخر شعر و ادب فارسی در مشهد اطلاع داد.به گزارش كادو دونی به نقل از مهر، حسین سعیدی با بیان این خبر اظهار نمود: جشن امضا كتاب «پری دخت» با زیرعنوان «مراسلات پاریس طهران» نوشته حامد عسكری پنجشنبه ۱۱ بهمن ماه ساعت ۱۸ در فروشگاه كتاب و محصولات فرهنگی به نشر (انتشارات آستان قدس رضوی) در مشهد واقع در خیابان امامت، نبش امامت ۸ با حضور نویسنده اثر و اهالی شعر و ادب فارسی برگزار می گردد. در این مراسم استاد محمدكاظم كاظمی؛ شاعر و نویسنده نام آشنا و مهدی آخرتی؛ شاعر جوان مشهدی بعنوان میهمانان ویژه حضور خواهند داشت.
به گفته مدیرعامل به نشر، «پری دخت» با زیرعنوان «مراسلات پاریس طهران» داستان هایی عاشقانه دارد كه شامل نامه هایی به زبان و نثر قاجار است. این كتاب كه در ۱۴۴ صفحه نگارش شده است روایت گر ۴۰ نامه خرده قصه هایی بین شخصی به نام سید محمود كه در فرانسه درس طبابت می خواند و پریدخت در تهران است و روایتی از عشق، وطن و دلشوره و... دارد كه توسط حامد عسكری به رشته تحریر درآمده است.
سعیدی خاطرنشان كرد: مراسم جشن امضاء كتاب «پری دخت» با مشاركت معاونت فرهنگی سپاه امام رضا(ع)، اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، نهضت مردمی پوستر انقلاب و به نشر (انتشارات آستان قدس رضوی) برگزار می شود و حضور برای تمامی علاقه مندان آزاد است.

1397/11/10
00:06:46
5.0 / 5
4411
تگهای خبر: انتشار , جشن , شعر , عشق
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است