بررسی تحولات ایمان دینی در مراحل رشد كودك

بررسی تحولات ایمان دینی در مراحل رشد كودك كادو دونی: نشست بررسی «تحولات ایمان دینی در مراحل رشد كودك» در چارچوب سلسله نشست های تبلیغی-ترویجی «در پناه كلمات» در تهران انجام می شود.


به گزارش كادو دونی به نقل از روابط عمومی به نشر، حسین سعیدی مدیر این نشر با بیان این خبر اظهار نمود: نشست بررسی «تحولات ایمان دینی در مراحل رشد كودك» با حضور عبدالعظیم كریمی؛ روانشناس و صاحب تالیفات گوناگون در زمینه های تعلیم و تربیت یكشنبه هفتم بهمن ماه ساعت ۱۴ در فروشگاه كتاب و محصولات فرهنگی به نشر (انتشارات آستان قدس رضوی) واقع در تهران، خیابان انقلاب، مقابل درب دانشگاه تهران برگزار می گردد.
به گفته او، این نشست با تأملی دوباره در حوزه‌ی ادبیات دینی برگزار می گردد كه پیش تر نشست های «ادبیات دینی؛ چیستی، اصول و عناصر» و «بررسی فرشتگان در متون دینی و دستمایه های داستانی آن» در همین زمینه برگزار شده است و تمامی علاقه مندان به حوزه ادبیات دینی می توانند در این نشست حضور پیدا كنند.
سعیدی به یكی از چالش های اساسی در سوژه ادبیات دینی اشاره نمود و اضافه كرد: این سوال مطرح است كه در هر مرحله از سنین رشد كدام مفاهیم دینی و چه سطوحی از ایمان قابل درك است، بر این اساس سوژه «تحولات ایمان دینی در مراحل رشد كودك» با بهره گیری از سخنان استاد عبدالعظیم كریمی در این جلسه به بحث و بررسی گذاشته می شود.
مدیرعامل به نشر در ادامه بیان كرد: عبدالعظیم كریمی متولد ۱۳۳۵ و دانش آموخته رشته روان شناسی است. او عضو هیئت علمی پژوهشگاه تعلیم و تربیت و روانشناس و صاحب تالیفات گوناگون در زمینه های تعلیم و تربیت است. مؤلف بیشتر از ۵۰ كتاب و صدها مقاله در حوزه‌ی روان شناسی و تعلیم و تربیت است كه همچون آنها می توان به «تربیت چه چیز نیست»، «آموزش به مثابه پرورش»، «تربیت در طبیعت»، «روانشناسی رشد (مراحل شكل گیری اخلاق در كودك با تاكید بر رویكردهای تحولی)»، «اثرات پنهان: تربیت لطمه زا» و «كودك، تربیت، زندگی (كودك و معنای زندگی)» اشاره نمود.1397/11/06
15:05:07
5.0 / 5
4701
تگهای خبر: آموزش , ادبیات , انتشار , تولد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است