رمانی درباره دوقلوهای به هم چسبیده منتشر گردید

رمانی درباره دوقلوهای به هم چسبیده منتشر گردید كادو دونی: رمان نوجوان ما یك نفر نوشته سارا كروسان با ترجمه كیوان عبیدی آشتیانی از جانب انتشارات پیدایش راهی بازار كتاب شد.به گزارش كادو دونی به نقل از مهر، رمان «ما یك نفر» نوشته سارا كروسان با ترجمه كیوان عبیدی آشتیانی از جانب انتشارات پیدایش برای نوجوانان انتشار یافته است.
داستان این رمان درباره گریس و تی پی دو خواهر دوقلوی به هم چسبیده كه ناگهان باید وارد جامعه شوند؛ جامعه ای كه پر است از نگاه های خیره تمسخرآمیز و سوال های بی رحمانه و گاه قضاوت های سنگدلانه. اما پیش از همه چیز، این دو خواهر انسانند و خواستار زندگی ای معمولی همچون زندگی دیگران و به دنبال پیدا كردن دوستانی حقیقی هستند.
در بخشی از این رمان می خوانیم: «مامان ما را با ماشین به بیمارستانِ تخصصیِ كودكان در رد آیلند می برد تا معاینه های فصلی مان را انجام دهیم و مطمئن شویم اعضای بدنمان به اشتباه برنامه ریزی نكرده اند. و امروز دكتر دریك مثل دفعه های قبل كار آموزهایش را با چشم های از حدقه درآمده دور خودش جمع كرده و از ما می پرسد ناراحت نمی شویم شاگردهایش شاهد معایناتمان باشند؟ ناراحت می شویم! البته كه ناراحت می شویم! اما چطور می توانیم با دكرت دریك با آن روپوش سفید و گوشیِ معاینه ی قلبش مخالفت كنیم؟ ازاین رو شانه هایمان را بالا می اندازیم و اجازه می دهیم كارآموزهای دكتر با دهان های به هم فشرده و نگاه های شگفت زده خودشان را آنقدر جلو بكشند كه پاهای همدیگر را لگد كنند و تماشایمان كنند. »
انتشارات پیدایش، كتاب «ما یك نفر» را در قالب ۵۰۰ صفحه با شمارگان هزار نسخه و قیمت ۳۰۰ هزار ریال منتشر نموده است.

1396/10/08
21:30:55
5.0 / 5
5018
تگهای خبر: رمان , موزه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است