۶ ماه پس از اتمام نمایشگاه صورت گرفت؛

هزینه های نمایشگاه كتاب تهران تائید شد

هزینه های نمایشگاه كتاب تهران تائید شد به گزارش كادو دونی ۶ ماه بعد از اتمام سی امین نمایشگاه بین المللی كتاب تهران، هزینه های برگزاری این رویداد بزرگ فرهنگی، در بخش های مختلف اعلام گردید.امیرمسعود شهرام نیا قائم مقام سی امین دوره نمایشگاه بین المللی كتاب تهران و مدیرعامل موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران ابتدا درباره تاخیر نسبتاً طولانی مدت در اعلام رسمی هزینه های برگزاری سی امین نمایشگاه بین المللی كتاب تهران، به خبرنگار مهر اظهار داشت: فهرست هزینه های بعضی از بخش های نمایشگاه، دیر آماده شد اما در نهایت تشكل های نشر با عرضه اسناد مربوط به هزینه های نمایشگاه كتاب جهت تائید به وزارت ارشاد و تائید رسمی این اسناد، فهرست هزینه ها مشخص و اعلام گردید.
وی اضافه كرد: ما در امور مربوط به برگزاری نمایشگاه كتاب تهران، دو بخش مركزی در برآورد هزینه ها داشتیم؛ بخشی از هزینه ها را دوستانمان در اتحادیه ناشران و كتابفروشان تهران انجام داده اند كه طبیعتاً بخشی از این هزینه ها مربوط به تشكل ها و انجمن های صنفی است كه در برگزاری نمایشگاه مشاركت داشتند. بخش دیگر هزینه ها را هم موسسه نمایشگاه های فرهنگی انجام داده است.
به گفته قائم مقام سی امین نمایشگاه بین المللی كتاب تهران، هزینه های برگزاری این نمایشگاه در بخش های مختلف، به صورت مقایسه ای تهیه شده و فهرست آن به صورت زیر است:

به گزارش كادو دونی به نقل از مهر، این سومین سال پیاپی است كه هزینه های برگزاری نمایشگاه بین المللی كتاب تهران به صورت رسمی منتشر می شود؛ در اواخر سال ۱۳۹۴ و بعد از حدود ۱۰ ماه از خاتمه بیست و هشتمین دوره این نمایشگاه، هزینه های برگزاری آن اعلام شده بود كه معادل ۱۲۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال بود.
با مقایسه رقم كلی (مجموع) هزینه های سه دوره اخیر نمایشگاه بین المللی كتاب تهران یعنی تنها دوره هایی كه هزینه های برگزاری آن به صورت رسمی اعلام شده است، متوجه می شویم كه هزینه برگزاری دوره بیست و هشتم از دوره بیست و نهم (سال بعد از آن) بیشتر بوده و هزینه برگزاری دوره سی ام هم از هر دو دوره بیشتر بوده است.
همچنین بر مبنای جداول انتشار یافته، هزینه برگزاری دوره اخیر نمایشگاه بین المللی كتاب تهران (سی ام)، حدود ۲. ۵ میلیارد تومان بیشتر از دوره قبل (بیست و نهم) - نخستین دوره برگزاری نمایشگاه كتاب در شهر آفتاب - بوده است.
 

1396/09/02
12:59:51
5.0 / 5
5155
تگهای خبر: فرهنگ , كتاب , نمایشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است