برنامه های كمیته علمی چهارمین جشنواره ی ملی اسباب بازی

برنامه های كمیته علمی چهارمین جشنواره ی ملی اسباب بازی كادو دونی: یك همایش، چهار نشست و پنج كارگاه تخصصی، برنامه های كمیته ی علمی چهارمین جشنواره ملی اسباب بازی كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان از ۲۶ تا ۳۰ آبان ماه هستند.


به گزارش كادو دونی به نقل از ایسنا، به نقل از روابط عمومی كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان، برنامه های تخصصی این كمیته ۲۶ آبان با برگزاری همایش «لزوم تاسیس رشته ی اسباب بازی در دانشگاه ها» آغاز می گردد. در همین روز كارگاه «بازارپردازی شخصیت در اسباب بازی» میزبان علاقه مندان است.
در دومین روز از برگزاری این رویداد فرهنگی، نشست «تولید اسباب بازی در ایران» و كارگاه «طراحی و اجرای رویدادهای بازی محور» برگزار می گردد.
«مسائل توزیع اسباب بازی در ایران» و «مهارت های یك فروشنده ی اسباب بازی» عنوان های نشست و كارگاه تخصصی ۲۸ آبان هستند.
اساتید و سخنرانان حوزه ی بازی و اسباب بازی با نشست و كارگاه «نقش روان شناسی در طراحی و تولید اسباب بازی» و «نقش اسباب بازی ها در الگوهای نوین تدریس»، در چهارمین روز از جشنواره ی ملی اسباب بازی میزبان علاقه مندان هستند.
با بیان این كمیته نشست «حضور طراحان در صنعت اسباب بازی» و كارگاه «طراحی فرآیند و مكانیك بازی در اسباب بازی های رومیزی»، آخر بخش میزگردها و هم اندیشی های این دوره از جشنواره در روز ۳۰ آبان است. اسامی اساتید، سخنرانان و ساعت برگزاری این برنامه ها بزودی اعلام خواهد شد.
چهارمین جشنواره ی ملی اسباب بازی از ۲۶ تا ۳۰ آبان، از ساعت ۹ تا ۱۹ در مركز آفرینش های فرهنگی هنری كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب تهران برگزار می گردد.

1397/08/12
14:44:13
5.0 / 5
5460
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است