در گفت وگو با مهر مطرح شد

تربیت عبادی-معنوی فرزندان و فلسفه دین در قرآن در راه انتشار

تربیت عبادی-معنوی فرزندان و فلسفه دین در قرآن در راه انتشار كادو دونی: دو كتاب جدید تربیت عبادی-معنوی فرزندان و فلسفه دین در قرآن به قلم حجت الاسلام ابوالفضل ساجدی به همت انتشارات موسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی(ره) منتشر خواهد شد.حجت الاسلام ابوالفضل ساجدی مدیر قطب علمی فلسفه دین پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی و عضو هیئت علمی موسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی (ره) با بیان این خبر درباره كتاب تربیت عبادی-معنوی فرزندان» اظهار داشت: این كتاب با همكاری یكی از دوستان پژوهشگرم تالیف شده و مراحل پایانی كار را سپری می كند و به احتمال بسیار قوی تا آخر امسال منتشر و روانه بازار كتاب خواهد شد.
او با اشاره به اینكه این كتاب بر روی روش های تربیت عبادی معنوی فرزندان متمركز شده است؛ توضیح داد: یعنی اگر بخواهیم فرزندانمان را در ساحت اعتقادی و معنوی تقویت نماییم، چه گام ها و روش هایی را باید طی نماییم.
به گفته حجت الاسلام ساجدی كتاب «تربیت عبادی-معنوی فرزندان» حدود ۱۵۰ صفحه است و توسط انتشارات مؤسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی(ره) منتشر خواهد شد.
مدیر قطب علمی فلسفه دین پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی همینطور درباره كتاب دیگرش به خبرنگار مهر اظهار داشت: كتاب دیگری هم تحت عنوان «فلسفه دین در قرآن» دارم كه در حال نگارش است ولی بعید است در سال ۹۷ به چاپ برسد. حدس می زنم انتشار آن به سال آتی موكول گردد.
او از این كتاب بعنوان «اثری مهم» یاد كرد و اظهار داشت: در این كتاب به مباحثی از قرآن پرداخته شده كه در رابطه با فلسفه دین است.

1397/07/26
18:24:47
5.0 / 5
4785
تگهای خبر: آموزش , انتشار , فرهنگ , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است