مدیركل جدید اسناد و انتشارات بنیاد شهید ارائه شد

مدیركل جدید اسناد و انتشارات بنیاد شهید ارائه شد كادو دونی: مراسم تكریم «محبوب شهبازی» مدیركل سابق و معارفه «رحیم نریمانی» مدیركل جدید اسناد و انتشارات بنیاد برگزار گردید.


به گزارش كادو دونی به نقل از ایسنا، حجت الاسلام محمدحسن كاویانی راد معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران روز دوشنبه 9 مهرماه در مراسم تكریم و معارفه مدیركل اسناد و انتشارات بنیاد، جابجایی های مدیریتی را آزمون مهمی دانست و اظهار داشت: مدیریت عرصه و میدانی برای امتحان و آزمون است و برخی از ظرفیت های افراد تنها در عرصه مدیریت بروز و ظهور پیدا می كند و جابجایی های مدیریتی عنصری فعال كننده برای این ظرفیت هاست.
وی ادامه داد: در این جابجایی ها فردی كه انتصاب را انجام داده و سازمان و تشكیلاتی كه نصب در آن انجام شده است هم مورد ارزیابی قرار می گیرند. با عنایت به جمیع این موارد، انتصاب آقای شهبازی بعنوان مشاور عالی و دستیار ویژه رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران و آقای نریمانی بعنوان مدیركل اسناد و انتشارات بنیاد را به فال نیك می گیریم و امیدواریم هر دوی این عزیزان در سمت های جدید هم مانند سابق منشأ خدمات خوب و مثبتی باشند.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران مجموعه اسناد و انتشارات را از نقاط مهم در بنیاد دانست و اظهار داشت: مجموعه اسناد با حجم زیادی از انتظارات از داخل و خارج بنیاد روبرو است و باید تلاش های بیشتری برای برآورده كردن این انتظارات صورت بگیرد و خوشبختانه با حضور تیم كاری بسیار خوش سابقه و فعال در اداره كل اسناد و انتشارات می توان به خوبی در این مسیر حركت كرد.
محبوب شهبازی مدیركل سابق اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران هم در این مراسم حوزه اسناد را یكی از سرمایه های اصلی بنیاد دانست و اظهار داشت: این بخش با كمك تمام همكاران مجموعه تهیه شده است و اسناد شهدا هم به ثبت ملی رسیده اند.
وی ادامه داد: در حوزه اسناد مكتوب بیش از 9 میلیون سند گردآوری شده است و فعالیت های زیادی برای دیجیتالی كردن و ترمیم و نگهداری آن ها صورت گرفته است.
شهبازی حوزه انتشارات را هم بخش مهم دیگری دانست كه فعالیت های زیادی در آن صورت گرفته است و اضافه كرد: در حوزه انتشار كتاب و مجلات و همینطور سایت های اطلاع رسانی فعالیت های زیادی در جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از این مسیرها صورت گرفته است.
او همینطور خدمت در بنیاد شهید و امور ایثارگران را نیازمند داشتن باور جدی به كار و محتوای آن و همینطور خلوص كاری دانست.
رحیم نریمانی مدیركل جدید اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران هم در این مراسم اظهار داشت: خوشبختانه فرصت حضور و خدمت در حوزه ای برای بنده بوجود آمده است كه در امر ترویج و توسعه آرمان های شهدا و ایثارگران نقش بسیار مهمی دارد و كار در این حوزه استراتژیك و حساس نیازمند تلاش و همراهی تمام مجموعه است.
وی ادامه داد: بنیاد شهید و امور ایثارگران نهادی انقلابی است كه توسط امام خمینی (ره) و در جهت آرمان های انقلاب اسلامی شكل گرفته است و كار در چنین مجموعه ای را افتخار بسیار بزرگی می دانیم.
مدیركل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران تاكید كرد: كار در مجموعه اداره كل اسناد و انتشارات بنیاد حساسیت و پیچیدگی خاصی دارد و با عنایت به نگاه ویژه رهبر معظم انقلاب به حوزه كتاب و نشر و همینطور اهمیت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در سخنان ایشان باید تلاش های جدی در این مجموعه صورت بگیرد و امروز با عنایت به جنگ نرمی كه از جانب بیگانگان ضد كشورمان جریان دارد نیازمند تلاش بیشتری برای تولید محتوا برای مقابله با این جنگ هستیم.
این مراسم با حضور مدیران كل معاونت فرهنگی و آموزشی، مدیركل دفتر دانش پژوهان و تشكل های شاهد و ایثارگر و كاركنان اداره كل اسناد و انتشارات بنیاد در سالن اجتماعات معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد برگزار گردید.
رحیم نریمانی فرزند شهید محمدعلی نریمانی و دارای مدرك دكترای علوم ارتباطات اجتماعی بوده و پیش ازاین بعنوان معاون مدیركل دفتر دانش پژوهان و تشكل های شاهد و ایثارگر مشغول خدمت بوده است.
همینطور محبوب شهبازی هم با حكم حجت الاسلام والمسلمین شهیدی بعنوان مشاور عالی و دستیار ویژه رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران منصوب شده است.1397/07/09
22:06:53
5.0 / 5
4680
تگهای خبر: آموزش , انتشار , خدمات , رمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است