در گفتگو با مهر

جزئیات چهارمین جشنواره ملی اسباب بازی اعلام گردید

جزئیات چهارمین جشنواره ملی اسباب بازی اعلام گردید كادو دونی: كمیته علمی جشنواره ملی اسباب بازی، خبر از برگزاری برنامه های علمی در چهارمین جشنواره ملی اسباب بازی در آبان ماه امسال داد.آیدین مهدی زاده مسئول كمیته علمی چهارمین جشنواره ملی اسباب بازی به خبرنگار مهر اظهار داشت: برنامه های علمی جشنواره ملی اسباب بازی در سه بخش همایش یك روزه، نشست های تخصصی دست اندركاران صنعت اسباب بازی و كارگاه های آموزشی در حال برنامه ریزی و اجرا است.
وی افزود: در بخش همایش یك روزه كه به مرور مهم ترین اخبار و اتفاقات سالانه صنعت اسباب بازی ایران خواهد پرداخت، تولیدكنندگان، توزیع كنندگان، روانشناسان و طراحان اسباب بازی درباره‌ی ضرورت تأسیس رشته طراحی اسباب بازی در دانشگاه های كشور با استادان و هیئت علمی دانشگاه ها به بحث و تبادل نظر می پردازند.
به گفته مهدی زاده، رشته طراحی اسباب بازی در مقطع كارشناسی ارشد توسط دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب بازی با همكاری دانشگاه الزهرا چندین سال است كه مصوب شده و باید محتوای دروس توسط این دانشگاه تدوین و ارائه شود تا نسبت به جذب دانشجو اقدام گردد.
وی اضافه كرد: نشست های تخصصی در این بخش حوزه های مختلف صنعت اسباب بازی به بررسی راهكارهای ارتباط و انسجام بیشتر ارگان ها و مؤسسات در رابطه با این صنعت می پردازند و تلاش در این خواهند داشت خلاهای اجرایی و ارتباط دست كم چهار حوزه مهم صنعت اسباب بازی شامل تولیدكنندگان، روانشناسان، توزیع كنندگان و طراحان را بررسی كنند.
مسئول كمیته علمی چهارمین جشنواره ملی اسباب بازی درباره كارگاه های آموزشی عنوان كرد: در این جشنواره مجموعه بسیار متنوعی از كارگاه های آموزشی نیم روزه در نظر گرفته شده است كه هر كدام تلاش دارد بخشی از نیازهای علمی و تخصصی دست اندركاران حوزه اسباب بازی را پوشش دهد. عناوین كارگاه ها متناسب با نیازهای روز صنعت اسباب بازی در بیش از ۱۲ عنوان طراحی شده است كه نسبت به حد نصاب ثبت نام متقاضیان اجرا خواهد شد.
وی درباره بخش های جانبی جشنواره ملی اسباب بازی اظهار نمود: از خصوصیت های این دوره جشنواره ملی اسباب بازی، تخصصی برگزارشدن بخش های مختلف جشنواره است كه در همین خصوص شركت در تمامی نشست ها و كارگاه ها مستلزم ثبت نام دقیق افراد خواهد بود.
همچنین این كمیته از تولید وبگاه ثبت نام اختصاصی برای علاقه مندان در برنامه های علمی قبل از برگزاری جشنواره اطلاع داد.
جشنواره ملی اسباب بازی، از تاریخ ۲۶ تا ۳۰ آبان ماه سال جاری، به مدت پنج روز در محل مركز آفرینش های هنری كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان برگزار می گردد.


1397/06/10
16:18:12
5.0 / 5
5716
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است