با دیدار و گفتگو با ناهید طباطبایی؛

پرونده نشست های دیدار و گفتگوی هفت اقلیم بسته می گردد

پرونده نشست های دیدار و گفتگوی هفت اقلیم بسته می گردد كادو دونی: نشست دیدار و گفتگو با ناهید طباطبایی روز چهارشنبه ۱۰ مرداد بعنوان آخرین نشست از سری نشست های دیدار با نویسندگان پیشكوست، در موسسه فرهنگی هنری هفت اقلیم برگزار می گردد.به گزارش كادو دونی به نقل از مهر، نشست دیدار و گفتگو با ناهید طباطبایی، در جهت برگزاری سلسله نشست های دیدار با نویسندگان پیشكسوت، روز چهارشنبه ۱۰ مرداد در موسسه فرهنگی هنری هفت اقلیم برگزار می گردد.
این برنامه دوازدهمین و آخرین برنامه از این سلسله نشست ها است كه به صورت گفتگوی آزاد طباطبایی بعنوان میهمان و آرش صادق بیگی بعنوان میزبان نویسنده و منتقد برگزار می گردد.
مخاطبان ادبیات داستانی و نویسندگان طی این جلسه از تجربه های نویسندگی ناهید طباطبایی آگاه شده و فرصت خواهند داشت كه ضمن آشنایی با جهان بینی این نویسنده، سوالات و ابهامات احتمالی درباره شرایط لازم برای نوشتن داستان، چگونگی مواجهه با موانع نوشتن و رویكرد به فضای نویسندگی را مطرح كنند.
نشست مذكور روز چهارشنبه ۱۰ مرداد از ساعت ۱۸ در موسسه هفت اقلیم واقع در خیابان شریعتی، بالاتر از ملك، پس از كشواد، پلاك ۵۶۹ برگزار می گردد.

1397/05/06
14:32:58
5.0 / 5
4864
تگهای خبر: فرهنگ , نویسنده , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است