نمایشگاه مطبوعات در حال تكمیل

نمایشگاه مطبوعات در حال تكمیل كادو دونی: روند جانمایی رسانه ها در مصلای امام خمینی در سه مرحله انجام و بیش از ۹۰ درصد ظرفیت نمایشگاه مطبوعات تكمیل شد.به گزارش كادو دونی به نقل از كمیته اطلاع رسانی بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات، روند جانمایی رسانه ها در حالی انجام شد كه بر مبنای تصمیم شورای سیاستگذاری، غرفه های برتر نمایشگاه سال گذشته از ساعت ۱۰ تا ۱۰: ۳۰ دقیقه، غرفه های فعال و رسانه های برتر طرح های رتبه بندی و با ضریب كیفی بالا از ساعت ۱۰: ۳۰ تا ۱۲ و سایر رسانه ها از ساعت ۱۳ می توانستند برای شركت در نمایشگاه مطبوعات در گروه های مربوطه جانمایی آنلاین كنند.
برای دریافت و مشاهده جدول رسانه ها به تفكیك گروه های جانمایی شده اینجا را كلیك كنید.
شرایط تایید نقشه و ضوابط فنی غرفه های خودساز
در همین حال، ستاد برگزاری نمایشگاه مطبوعات در اطلاعیه ای شرایط تایید نقشه و ضوابط فنی غرفه های خودساز را اعلام نمود. بر این اساس، متقاضیان غرفه های خودساز تا ساعت ۱۶ روز شنبه ۲۹ مهرماه فرصت دارند با رجوع به واحد دبیرخانه ساختمان معاونت امور مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، ضمن دریافت تاییدیه نقشه غرفه، وجه ضمانت تخریب غرفه را پرداخت كنند.
قوانین و مقررات فنی غرفه سازی در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات را می توانید اینجا ملاحظه كنید.
بر اساس همین گزارش، ستاد برگزاری نمایشگاه مطبوعات طی اطلاعیه ای با اشاره به مقررات فوق الذكر برای غرفه سازی و هم برخی موارد انظباطی این نمایشگاه، از برپایی غرفه گروه های «نشریات آموزشی- تخصصی و ادارات ارشاد استان ها» در طبقه فوقانی مصلی امام خمینی (ره) اطلاع داده است.
در این اطلاعیه بر تطابق نام غرفه ها (كتیبه) با عنوانی كه متقاضی، در سامانه ثبت كرده و به تایید ستاد نمایشگاه هم رسیده تاكید و تاكید شده است: متقاضیانی كه با بیش از یك رسانه در نمایشگاه حاضر می شوند، می توانند تا پیش از جانمایی الكترونیكی، نام پیشنهادی خود برای كتیبه را عرضه دهند تا بعد از بررسی، نام نهایی غرفه اعلام شود.
در ادامه تاكید شده است: استفاده از عنوان موسسه یا صاحب امتیاز حقوقی در كتیبه هر غرفه به جای نام رسانه، در صورت رعایت ضوابط قانونی و تایید ستاد برگزاری، بلامانع است.
ستاد برگزاری نمایشگاه مطبوعات حضور مشترك رسانه ها در یك غرفه را در صورتی كه تا پیش از زمان جانمایی به اطلاع و تایید ستاد نمایشگاه رسیده باشد، بلامانع دانسته و افزوده است: اطلاعات مندرج در تابلوهای داخلی هم باید ذیل نام اصلی یا متعلق به مهمانان آن غرفه كه قبلا در سامانه ثبت شده، باشد. (در بخش كسب و كار مرتبط هم كتیبه باید دقیقاً برابر عنوان مندرج در آگهی روزنامه رسمی كشور باشد. )
در این اطلاعیه همینطور اشاره شده است: هرگونه ساخت و ساز، رنگ آمیزی و فعالیتی كه سبب صدمه رسانی به محوطه شبستان شود، در داخل شبستان ممنوع بوده و متصدیان غرفه ها صرفاً مجاز به نصب قطعات از پیش آماده شده، هستند.

بر اساس این گزارش، هر یك از غرفه ها صرفاً برای عرضه آثار (نشریه) یا فعالیت مرتبط با حوزه مطبوعات كه دارای پروانه انتشار از جانب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هستند اختصاص یافته، بنابراین از واگذاری آن به غیر و یا عرضه محصولات غیرمرتبط با رسانه خودداری شود.
ستاد برگزاری همینطور در این اطلاعیه اعلام كرده است: نصب دكل مخابراتی یا اینترنت پرسرعت با عنایت به اختلالاتی كه ممكن است برای سایر همكاران و غرفه ها تولید كند منوط به كسب مجوز از ستاد نمایشگاه است.
در ادامه به بند ۱۹ نظامنامه نمایشگاه مطبوعات اشاره و تاكید شده است: به منظور جلوگیری از مزاحمت برای سایر غرفه ها، سیستم صوتی غرفه ها نباید بیشتر از ۱۰وات توان خروجی و یا بیشتر از شعاع سه متر قابل شنیدن باشد.
یادآوری می شود، بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات از ۵ تا ۱۲ آبان ماه در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) برپاست.
 

1396/07/28
23:33:02
5.0 / 5
6311
تگهای خبر: فرهنگ , مطبوعات , نمایشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است