المپیاد فیلم سازی نوجوانان فراخوان داد

المپیاد فیلم سازی نوجوانان فراخوان داد كادو دونی: بنیاد سینمایی فارابی دومین المپیاد فیلمسازی نوجوانان كشور را در ۲ بخش «فیلم» و «فیلمنامه» برگزار می نماید.


به گزارش كادو دونی به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، بنیاد سینمایی فارابی بر مبنای مصوبات شورای راهبردی و سیاستگذاری كودك و نوجوان با همكاری انجمن سینمای جوانان ایران، دومین المپیاد فیلمسازی نوجوانان كشور را با شرایط زیر و در ۲ بخش «فیلم» و «فیلمنامه» برگزار می نماید.
با مشاركت بنیاد سینمایی فارابی و انجمن سینمای جوانان ایران، دومین المپیاد فیلمسازی نوجوانان كشور با پذیرش فیلم های ۳ دقیقهای با مبحث آزاد و بین نوجوانان گروه سنی ۹ تا ۱۶ سال برگزار می گردد.
در این دوره از المپیاد، هیات داوران به فیلم هایی با محورهای «ایران من، شهر من، روستای من، خانه من، خانواده من، دوستان من، نوع دوستی، همیاری، نشاط و كودكی، خلاقیت در زندگی، دشمنان ما» توجه ویژه دارد.
این المپیاد با اهداف تولید زمینه مناسب برای حضور فعال نوجوانان مستعد، یافتن ایدههای نو در سینمای كودك و نوجوان، تولید زمینه برای بروز استعدادهای هنری نوجوانان، تولید شرایط مناسب برای كشف و معرفی فعالان در حوزه تخصصی سینمای كودك و نوجوان، زمینه سازی برای گسترش فعالیت در حوزه سینمای كودك و نوجوان، ارتقا و رشد فرهنگ، دانش و ذائقه هنری نوجوانان با استفاده از فیلم كوتاه، معرفی توانمندی های فیلم كوتاه بعنوان رسانه، ۸ تا ۱۴ شهریورماه سال جاری برگزار میشود.1397/04/29
23:18:55
5.0 / 5
5134
تگهای خبر: سینما , فیلم , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است