ضیاءالدین دری برای تشخیص پیوند كبد به شیراز منتقل شد

ضیاءالدین دری برای تشخیص پیوند كبد به شیراز منتقل شد كادو دونی: ضیاء الدین دری برای ادامه درمان به بیمارستان شیراز انتقال یافت.


به گزارش كادو دونی به نقل از ایسنا، كارگردان سریال های «كیف انگلیسی» و «كلاه پهلوی» بعد از یك هفته بستری شدن در بیمارستان تهران، به علت عارضه كبدی برای ادامه درمان بیماری خود به تشخیص پزشكان به بیمارستان صدرا در شیراز انتقال یافت.
خانواده وی در گفت وگویی وضعیت حال حاضر وی را نسبت به بیماری اش وضعیت نرمالی عنوان كردند و تاكید كردند كه وضعیت این كارگردان حاد نیست. اما عوارض داروها بر وضعیت عمومی اش تاثیر گذاشته و كمی نسبت به قبل ضعیف تر شده است.
به قول نوید دری، فرزند این كارگردان و بر مبنای خبرهای قبلی ضیاءالدین دری كه به دلیل تب و بیماری كبد در تهران بستری بود بنا به تشخیص پزشكان برای ادامه مراحل درمان راهی بیمارستان صدرا شیراز شد.
او اظهار داشت: بنا به تشخیص تیم پزشكان در شیراز هنوز تصمیمی برای پیوند كبد صورت نگرفته است و ایشان به تشخیص پزشكان در تهران راهی بیمارستان صدرا در شیراز شدند.

وی در انتها از نهادهایی چون ریاست جمهوری و تلویزیون و همینطور مدیرعامل خانه سینما به علت حمایت های معنوی تشكر كرد.
به گزارش كادو دونی به نقل از ایسنا، آخرین پروژه سید ضیاءالدین دری، «كلاه پهلوی» است كه سال 91 و 92 از شبكه اول پخش گردید و هم اكنون هر شب از شبكه افق در حال بازپخش است.1397/04/25
13:40:49
5.0 / 5
5177
تگهای خبر: رمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است