اعلام زمان جانمایی الكترونیك غرفه ها در نمایشگاه مطبوعات

اعلام زمان جانمایی الكترونیك غرفه ها در نمایشگاه مطبوعات به گزارش كادو دونی ستاد برگزاری بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات، چهارشنبه ۲۶ مهر را برای جانمایی الكترونیك با استفاده از وبسایت نمایشگاه اعلام نمود.به گزارش كادو دونی به نقل از روابط عمومی معاونت مطبوعاتی و اطلاع رسانی به نقل از كمیته اطلاع رسانی بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات، جانمایی الكترونیكی نمایشگاه امسال از ساعت ۱۰ بامداد چهارشنبه ۲۶ آبان و با استفاده از وبسایت نمایشگاه مطبوعات به نشانی (pressexpo. ir) آغاز می گردد و تا ساعت ۱۶ ادامه دارد.
مطابق تصمیم شورای سیاستگذاری نمایشگاه مطبوعات، غرفه های برتر نمایشگاه بیست و دوم از ساعت ۱۰ تا ۱۰: ۳۰ و غرفه های فعال دوره گذشته و رسانه های برتر طرح های رتبه بندی و با ضریب كیفی بالا(۱۰ درصد رسانه های برتر هر گروه بر مبنای ضریب كیفی یا رتبه بندی) از ساعت ۱۰: ۳۰ تا ۱۱: ۳۰ و باقی رسانه ها از ساعت ۱۳ می توانند به صورت الكترونیك و آنلاین، محل غرفه خویش را در گروه مربوطه مشخص كنند.
از آنجا كه جانمایی غرفه های نمایشگاه توسط نمایندگان غرفه ها و به صورت الكترونیكی انجام می شود، فهرست متقاضیانی كه جانمایی می كنند بر حسب زمان دقیق تكمیل فرآیند جانمایی، اعلام و منتشر خواهد شد.
با توجه به اینكه بیش از ۵۰ رسانه در فهرست ذخیره نمایشگاه قرار دارد چنانچه رسانه ای در موعد مقرر نسبت به جانمایی خود اقدام نكند اولویت جانمایی با رسانه های فهرست ذخیره خواهد بود.
 

1396/07/24
17:24:05
5.0 / 5
5635
تگهای خبر: نمایشگاه , مطبوعات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است