۲ خبر از انجمن صنفی مترجمان استان تهران

۲ خبر از انجمن صنفی مترجمان استان تهران كادو دونی: دپارتمان تركی استانبولی در انجمن صنفی مترجمان تشكیل شده و بانك اطلاعات جامع وبگاه های مجاز خدمات ترجمه تولید می گردد.


به گزارش كادو دونی به نقل از ایسنا، انجمن صنفی مترجمان استان تهران اعلام نموده با هدف تمركززدایی صرف از زبان انگلیسی، كمیسیون آموزش این انجمن تصمیم به راه اندازی دپارتمان های تخصصی در حوزه زبان های مختلف گرفته است. در همین راستا تابحال دپارتمان های زبان آلمانی و فرانسه تشكیل شده است و هم اكنون هم روابط عمومی این انجمن از تشكیل سومین دپارتمان تخصصی در حوزه زبان تركی استانبولی اطلاع داده است.
مدیریت اجرایی این گروه با شورایی متشكل از مترجمان توانای این حوزه خواهد بود. تشكیل دپارتمان های تخصصی سایر زبان ها هم در دستور كار انجمن مترجمان قرار دارد.

***
بانك اطلاعات جامع وبگاه های مجاز خدمات ترجمه تولید می گردد.
انجمن صنفی مترجمان استان تهران از زمان تأسیس تابحال اقداماتی در جهت بهبود وضعیت كسب وكار مترجمان و رونق بازار حرفه ای این صنعت به انجام رسانده است. با پیگیری های این انجمن، بعد از رایزنی های صورت گرفته توسط كارشناسان و جلسات مختلف با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مقرر شده انجمن صنفی مترجمان نسبت به تهیه بانك اطلاعاتی وبگاه های مجاز خدمات ترجمه در كشور اقدام نماید.
در همین راستا از آن دسته از مدیران و صاحبان امتیاز وبگاه های مجاز كه دارای نماد اعتماد الكترونیك، مجوز مركز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال و یا مجوز انجمن صنفی مترجمان هستند دعوت شده برای بررسی كارشناسان و تكمیل بانك اطلاعات جامع وبگاه های مجاز اطلاعات خویش را در فرم مربوطه در وبگاه این انجمن ثبت كنند.
بنا بر اعلام، وبگاه هایی كه در این بانك اطلاعاتی جامع ثبت نشده باشند غیرمجاز شناخته شده و مراجع ذی صلاح و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نسبت به پیگیری وضعیت آن ها اقدامات لازم را مبذول خواهند داشت، بنابراین مقتضی است برای دریافت مجوزات لازم با انجمن صنفی مترجمان مكاتبه كنند.

1397/04/16
17:17:39
5.0 / 5
4763
تگهای خبر: خدمات , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است