اجاره نشین ها كتاب شد

اجاره نشین ها كتاب شد كادو دونی: اجاره نشین ها داستان نویسنده ای را روایت می كند كه مشغول نوشتن داستانی درباره یك نویسنده استبه گزارش كادو دونی به نقل از مهر، اجاره نشین ها همگی ساختمان را ترك كرده اند و اگر «هری لسر»، نویسنده، اسباب ببندد، «لونسپیل» دیگر برای خراب كردن ساختمان مشكلی ندارد. «هری» تا فصل آخر كتابش را تمام نكند، آرامش و سكوت خانه اش را رها نمی كند؛ درحالی كه او فكر می كند تنها ساكن ساختمان است، صدای ماشین تحریر نویسنده ای سیاه پوست، او را به یكی از واحدها می كشاند. این میهمان ناخوانده با خود ماجراهایی را به همراه می آورد كه خط داستان به كلی تغییر می كند.
این، مضمون اصلی اتفاقاتی است كه در رمان «اجاره نشین ها» اثر «برنارد مالامود» رخ می دهد. این نویسنده در خلال سی و هفت سال زندگی هنری خود برنده جوایز مختلف همچون پولیتزر و جایزه ملی آمریكا شده و به پاس یك عمر دستاورد هنری از جانب آكادمی ملی هنر و ادبیات مدال طلا دریافت كرده است.
«مالامود» در «اجاره نشین ها» داستان نویسنده ای را روایت می كند كه مشغول نوشتن داستانی درباره یك نویسنده است. متافیكشن یا فراداستان مالامود روایتی متفاوت برای مخاطبان خود فراهم نموده است.
«اجاره نشین ها» را «میلاد شالیكاریان» به فارسی برگردانده و انتشارات چترنگ آن را در ۱۷۸ صفحه و به قیمت ۱۸۰۰۰ تومان منتشر و روانه بازار كرده است.

1397/03/30
14:07:07
5.0 / 5
4897
تگهای خبر: نویسنده , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است