در گفتگو با مهر عنوان شد؛

انتقادات یك ناشر از نمایشگاه كتاب، سطح امكانات رفاهی پایین بود

انتقادات یك ناشر از نمایشگاه كتاب، سطح امكانات رفاهی پایین بود كادو دونی: یكی از ناشران حاضر در نمایشگاه سی ویكم به نكات منفی این دوره اشاره و بیان كرد: سطح امكانات رفاهی در نمایشگاه امسال، بسیار پایین بود و بن های تخفیف درست توزیع نشده بود.ابوالفضل جوكار مدیرعامل انتشارات گاج در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینكه نمایشگاه كتاب سابقه سی ویك ساله داشته و حركت بزرگ فرهنگی است تصریح كرد: نمایشگاه كتاب تهران فرصتی برای عرضه خدمات ناشران است و باوجود همه نقاط مثبت موجود متأسفانه نكات منفی را هم داراست.
مدیرعامل انتشارات گاج ادامه داد: ما در برگزاری نمایشگاه كتاب با كلیدواژه های همچون ترافیك، تهویه نامناسب سالن ها، عدم دسترسی سریع به كتاب های موردنیاز افراد و... مواجه هستیم، اما با همه این مشكلات، كتاب مشتاقان خویش را قانع می كند تا باوجود همه این مشكلات با هر حال و احوالی در این مكان حضور پیداكرده و نسبت به تهیه كتاب همت گمارند.
جوكار خاطرنشان كرد: متأسفانه متراژهای عرضه شده در نمایشگاه سی ویكم با عنایت به میزان استقبال و اثرگذاری انتشارات موجود صحیح نبوده است، مثلا برای انتشاراتی كه میزان چاپ آن مشخص است به طبع باید شرایط ویژه ای در نظر گرفته شود تا رجوع كنندگان آن دچار سردرگمی و اتلاف وقت نشوند، اما همین اصل ساده هم نادیده گرفته شده است.
وی با اشاره به اینكه سامانه های جایگزین، فرصت های برابر و تنوع ذائقه های فرهنگی می توانند پاسخگوی نیاز مردم باشند اظهار داشت: اگر پیش از برگزاری نمایشگاه، برگزاركنندگان و مسئولان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با ناشران هماهنگ شوند و به برگزاری نشست های تخصصی در این حوزه بپردازند، اتفاق بهتری است چون كه ناشران هم راهكارهایی دارند كه به برپایی بهتر نمایشگاه و عرضه خدمات مناسب به رجوع كنندگان می انجامد، اما هم اكنون امكان عرضه خدمات مناسب، با عنایت به ظرفیت موجود، وجود ندارد.
جوكار در انتها به پایین بودن سطح امكانات رفاهی در سی و یكمین نمایشگاه كتاب اظهار داشت: همینطور در نمایشگاه امسال امكانات خدماتی و رفاهی بسیار پایین بوده و متأسفانه بن های تخفیف درست توزیع نشده است، مورد مهم بعدی رفت وآمد رجوع كنندگان است كه در ساعت های پایانی نمایشگاه با آشفتگی همراه شد.

1397/02/22
19:07:32
5.0 / 5
5108
تگهای خبر: انتشار , خدمات , فرهنگ , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است