حواس دیگر در كتابفروشی ها رویت شد

حواس دیگر در كتابفروشی ها رویت شد كادو دونی: مجموعه داستان حواس دیگر نوشته آذر بشیرزاده منتشر و در روزهای نمایشگاه كتاب تهران عرضه خواهد شد.به گزارش كادو دونی به نقل از مهر، این مجموعه داستان كه ازسوی انتشارات آرادمان انتشار یافته، مجموعه داستانی است كه داستان های آن درواقع از نظر درون مایه به شكلی به هم پیوسته هستند. فصل های آن هم در ۵۵ صفحه، برمبنای حواس پنجگانه و سپس یك فصل هم برای حواسی دیگر نامگذاری شده است: حس اول: درباره­ی این مقاله، حس دوم: تابستان سال بعد، حس سوم: نیم ساعت بیشتر، حس چهارم: اشیاء متفرقه، حس پنجم: شبیه شوشو، و حواس دیگر.
در متن معرفی پشت جلد این كتاب، آمده است:
«در مورد احساسات یك گرگ جایی چیزی نخوانده­ام، اما توی آن چند لحظه دیدم كه چطور پوزه­اش را آرام می برد بالا و تكانش می­داد توی هوا و باز هم سرش را پایین می­آورد تا نوك پنجه­هایش، مثل اینكه داشت چیزی را برای كسی می­گفت یا می­خواند. توی اینترنت خوانده­ام كه گرگ­ها با تغییر حالت چهره با هم حرف می­زنند. شاید آن دورترها كسی یا چیزی دیده بود كه داشت برایش می­خواند، شاید هم می­رقصید. جای بقیه­ی مشخصات را خالی می­گذارم تا بروم سر وقت نام­گذاری گونه­ی مربوطه كه آن را بی پنج می­نامم. چون درست بالای تپه­ای كه به تماشا ایستاده بود، ادامه لایه­ی بی پنچ مارنی سبزی بود كه جزء منطقه­ی مطالعاتی چینه­شناسی و فسیل شناسی من به حساب میآمد».
«حواس دیگر» را آرادمان در ۵۰۰ نسخه و به بهای هشت هزار تومان با طرح جلدی از حمیدرضا بیدقی، در آستانه سی ویكمین نمایشگاه بین المللی كتاب تهران منتشر نموده است.

1397/01/21
14:38:10
5.0 / 5
5132
تگهای خبر: انتشار , فروش , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است