كارگاه عملی قطار بندی و گچ بری در معماری برگزار می گردد

كارگاه عملی قطار بندی و گچ بری در معماری برگزار می گردد كادو دونی: كارگاه عملی قطاربندی و گچ بری در مركز معماری اسلامی در جهت توسعه هنر معماری سنتی برگزار می گردد.به گزارش كادو دونی به نقل از مهر، كارگاه نخست با عنوان قطار بندی در معماری روز چهارشنبه ۲۲ فروردین ماه و كارگاه دوم با عنوان گچ بری در معماری در روز جمعه ۲۴ فروردین توسط مهندس مریم شكیبا از استادان معماری سنتی، برگزار می شود.
شركت كنندگان الزاماً در قالب گروه های دو نفره پذیرش می شوند بنابراین ثبت نام هر گروه توسط سرگروه انجام شده و فرم ثبت نام هر گروه توسط سرگروه به مركز معماری اسلامی ارسال خواهد شد.
این مرحله از كارگاه در دو بخش آموزش های نظریه و كارگاه عملی برنامه ریزی شده و كاملاً به صورت مجانی خواهد بود. بنابراین جدیت در آموزش و انجام گام به گام مراحل عملی توسط شركت كنندگان شرط حضور تا آخر كارگاه خواهد بود.
گواهینامه شركت در كارگاه در انتها دوره در صورت اتمام نمونه های مورد تائید استاد به شركت كننده اعطا خواهد شد.
شركت هم زمان در دو كارگاه امكان پذیر نیست بنابراین انتخاب یك كارگاه بعنوان كارگاه اصلی و یا اولویت بندی شركت در هر كارگاه در فرم ثبت نام مورد توجه قرار گیرد.
ظرفیت كارگاه ها ۲۰ گروه دو نفره خواهد بود و اولویت ثبت نام با دانشجویان یا دانش آموختگان رشته های معماری و مرمت و بخصوص برای دانشجویان تحصیلات تكمیلی است.
علاقه مندان بعد از تكمیل فرم ثبت نام، تصویر نسخه چاپ شده یا فایل پر شده را به آی دی تلگرام @irac_admin ارسال كنید.
ارسال فرم ثبت نام به آی دی مركز معماری اسلامی به منزله ثبت نهایی در كارگاه نبوده و در ایام ۱۹ الی ۲۰ فروردین با شركت كنندگان نهایی كارگاه تماس گرفته خواهد شد.
بر اساس این گزارش، كارگاه عملی قطار بندی و گچ بری ۲۲ و ۲۴ فروردین ماه در مركز در مركز معماری اسلامی واقع در تهران، خیابان فلسطین جنوبی، كوچه لقان الدوله ادهم، پلاك ۷، مركز معماری اسلامی برگزار می گردد.

1397/01/18
14:44:34
5.0 / 5
4972
تگهای خبر: شركت , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است