معاون هماهنگ كننده سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان خبر داد:

تهیه مایحتاج راهیان نورازخوزستان، بازدید۲۵۰هزار زائر از فتح المبین

تهیه مایحتاج راهیان نورازخوزستان، بازدید۲۵۰هزار زائر از فتح المبین كادو دونی: اهواز ـ معاون هماهنگ كننده سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان اظهار داشت: از فرمانده قرارگاه مركزی راهیان نور دستورالعمل داریم كه راهیان نور مایحتاج حتی آب معدنی و صبحانه خویش را از خوزستان تهیه كنند.سرهنگ عبدالرضا حاجتی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار نمود: روند حضور زائران در یادمان های دفاع مقدس خیلی خوب گزارش شده است؛ از ۱۰ اسفند تا روز گذشته در فتح المبین حدود ۲۵۰ هزار زائر راهیان نور حضور داشتند.
وی اضافه كرد: مردم آمدند و سال خویش را در كنار قبور شهدا تحویل كردند كه در نوع خودش بی نظیر است.
معاون هماهنگ كننده سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان در مورد بحث اقتصادی راهیان نور و شعار مقام معظم رهبری برای سال بیان كرد: بطور قطع این شعار در خوزستان و حوزه راهیان نور خیلی وقت است كه محقق شده و كاروان های راهیان نور با سفر به این استان بطور قطع مایحتاج خویش را از همین خوزستان خریداری می كنند.
سرهنگ حاجتی با اشاره به اینكه حدود ۵۰۰ اتوبوس خوزستانی برای زائران راهیان نور به كار گرفته می شود، ادامه داد: تأمین آب معدنی كوچك برای سه میلیون نفر خودش عددی می شود؛ همینطور پخت و پزهایی كه این كاروان ها برای خود دارند یا اتوبوسی كه در اختیار زائران وارد شده با قطار به استان قرار می گیرد، همه چرخه اقتصادی استان را فعال و تولید اشتغال را به دنبال دارد.
وی عنوان كرد: مقام معظم رهبری فرمودند كه كالای ایرانی ولی در زمینه راهیان نور ما كالای خوزستانی را داریم؛ معرفی صنایع دستی به زائران راهیان نور سراسر كشور را داریم چون وظیفه راهیان نور ـ گردشگری اسلامی آوردن زائر به خوزستان است.
معاون هماهنگ كننده سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان با اشاره به استقبال از زائران راهیان نور ادامه داد: اسكان، تغذیه و حمل و نقل راهیان نور را برعهده داریم ولی در بدو ورودی به استان می توان خوزستان شناسی را به آنها انتقال داد.
سرهنگ حاجتی در انتها با اشاره به اینكه از فرمانده قرارگاه مركزی راهیان نور دستورالعمل داریم كه راهیان نور همه مایحتاج حتی رب گوجه، برنج، آب معدنی و صبحانه خویش را از خوزستان تهیه كنند، اظهار داشت: اگر به مناطق عملیاتی یادمان های دفاع مقدس رجوع شود، در حال ساخت بودن اتاقك برای دستفروش ها قابل مشاهده می باشد.

1397/01/03
12:44:05
5.0 / 5
5311
تگهای خبر: رمان , كالا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است