با موضوع ویژگی های تصویرگری دینی؛

نودوهفتمین نشست کتابخانه کانون پرورش فکری برگزار می گردد

نودوهفتمین نشست کتابخانه کانون پرورش فکری برگزار می گردد کادو دونی: نودوهفتمین نشست کتابخانه مرجع کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با موضوع خاصیت های تصویرگری دینی دوشنبه 27 شهریور انجام می شود.به گزارش کادو دونی به نقل از مهر، نودوهفتمین نشست کتابخانه مرجع کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با موضوع خاصیت های تصویرگری دینی دوشنبه ۲۷ شهریور انجام می شود.
در این جلسه محمدعلی کشاورز و محمدحسین صلواتیان از تصویرگران مطرح کتاب های کودک و نوجوان حضور دارند.
از نقش های زیبای روی کاشی های مساجد گرفته تا کتاب هایی با درون مایه ی دینی و مذهبی برای کودکان، می توان گفت «تصاویر» نقش انتقال دهنده ی اندیشه ها، مفاهیم و عواطف دینی را ایفا می کنند.
تصویرگری کتاب، هنری است که بوسیله ی آن اندیشه، مفاهیم و عواطف درون متن، بهتر به مخاطب منتقل می شود. آگاهی هنرمند تصویرگر از روش های متفاوت تصویرسازی و انتخاب روش مناسب، نقش زیادی در ایجاد ارتباط مؤثر مخاطب با تصویر و متن دارد.
تصویرگری کتاب هایی که درون مایه ی دینی دارند از حساسیت بیشتری برخوردارست و هنرمند تصویرگر علاوه بر لزوم آشنایی با مسائل تکنیکی تصویرگری و آشنایی با مخاطب کودک، با پیچیدگی ها و دشواری های بیشتری روبروست. اما بنظر می رسد در خیلی از موارد شتابزدگی، مجموعه سازی و ساده انگاری، آفت تصویرگری در تولید کتاب های دینی کودک و نوجوان شده است.
با توجه به تجربه های دو میهمان این جلسه در عرصه تصویرگری کتاب های دینی، در این جلسه به مسائل پیرامون این حوزه توجه می شود.
نودوهفتمین نشست کتابخانه مرجع کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با موضوع «ویژگی های تصویرگری دینی» دوشنبه ۲۷ شهریور ساعت ۱۰: ۳۰ تا ۱۲: ۳۰ در کتابخانه مرجع کانون واقع در مجتمع فرهنگی هنری شهید ملک شامران انجام می شود.
علاقه مندان به حضور در این جلسه بوسیله فضای مجازی، می توانند در اسکای روم به آدرس Livekpf.ir/ch/lib با گزینه میهمان وارد شوند.

1402/06/27
10:00:07
5.0 / 5
101
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است