توسط انتشارات كتاب جمكران؛

عصر پیدایی بزودی منتشر می شود

عصر پیدایی بزودی منتشر می شود به گزارش کادو دونی، کتاب عصر پیدایی نوشته علی محمدی هوشیار توسط انتشارات کتاب جمکران بزودی منتشر و راهی بازار نشر می شود.به گزارش کادو دونی به نقل از مهر، کتاب «عصر پیدایی» نوشته علی محمدی هوشیار با محوریت ترسیم جامعه و حاکمیت مهدوی بزودی توسط انتشارات کتاب جمکران منتشر و راهی بازار نشر می شود.
علی محمدی هوشیار در کتاب عصر پیدایی» کوشیده بر مبنای روایات و آیات، فهمی جدید از جامعه و حاکمیت مهدوی عرضه بدهد تا خواننده را برای دوران ظهور حضرت مهدی آماده کند تا مخاطبان به تصویر مشترکی از آن دوران برسند بر مبنای آن چه پیشوایان دین بیان کرده اند.
در توضیح این کتاب آمده است؛
ما در زمانه ای زندگی می نماییم که از تابش مستقیم خورشید امامت و ولایت بی بهره ایم و مجبوریم بدون تابلوی هدایت راه بپیماییم. ما مانند نابینایانی شده ایم که عصای خویش را هم گم کرده و نمی دانیم در سراشیبی ظلمت زمین باید به دنبال که و چه باشیم. اما آن چه بیشتر از همه ما را تهدید می کند رودررویی جبهه حق و باطل است که تشخیص انسان بلوغ یافته مهدوی را از انسان بلوغ یافته شیطانی دشوار می کند و در این کارزار تنها قلب های آزموده راه را از بیراه خواهند شناخت.
عصر غیبت فرصتی است تا انسان بلوغ یافته را به انسان کمال یافته تبدیل کند و چاره ای نیست جز صبر و تواصی بر حق تا وقتی که جامعه آماده پذیرش خورشید ولایت بشود. اما در آن سوی ماجرا سربازان شیطان هم مهلت یافته اند برای تاریک تر کردن جامعه و به نهایت رساندن ظلم در حق انسان و معرفی کردن عصر غیبت بعنوان دوران حیرت و سرگردانی.
اما جامعه و حکومت در زمان امام مهدی چگونه خواهد بود؟ آیا تصور واضح و روشنی از آن دوران عدالت داریم؟ آیا اگر به هریک از ما کاغذی بدهند برای ترسیم آن حکومت، تصویر و تصور مشترکی از آن داریم یا این که هرکداممان جامعه ای را که خودمان دوست داریم و بر مبنای نقصهای زندگی خود، بایدها و نبایدهای آنرا متصور می شویم؟
کتاب عصر پیدایی نوشته علی محمدی هوشیار مدرس و پژوهشگر مهدویت، بزودی توسط انتشارات کتاب جمکران به چاپ می رسد.

1402/06/17
13:55:08
5.0 / 5
306
تگهای خبر: انتشار , تصویر , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است