انتشار کتاب تازه میشل اوباما

انتشار کتاب تازه میشل اوباما کادو دونی: کتاب «نوری که در خود داریم» نوشته میشل اوباما با ترجمه هانیه علیایی منتشر گردید.


به گزارش کادو دونی به نقل از ایسنا، کتاب «نوری که در خود داریم» (پیروزی بر ناپایداری) نوشته میشل اوباما با ترجمه هانیه علیایی در ۲۷۲ صفحه با شمارگان ۴۰۰ نسخه و قیمت ۱۶۵ هزار تومان در بنگاه ترجمه و نشر پارسه عرضه شده است.
در نوشته پشت جلد کتاب می خوانیم: «اگر نور خودرا بشناسی، خودت را می شناسی. هرکس داستان خودرا به نیکی می داند. در تجربه من، این نوع خودشناسی اعتماد به نفس می آورد و سبب ایجاد آرامش و ارتباط معنادار با دیگران می شود؛ این برای من مبنای همه چیز است. یک نور، نوری دیگر را تغذیه می کند. یک خانواده قوی به افراد بیشتری نیرو می بخشد. و یک جامعه فعال می تواند شهروندان خودرا برانگیزد. این قدرت نوری است که درون خود داریم.»
میشل اوباما در این کتاب، خِرد عملی و استراتژی های قدرتمند خودرا برای امیدوار ماندن و متعادل بودن در دنیای نامطمئن امرز با خوانندگانش به اشتراک گذاشته است. او به عنوان مادر، دختر، همسر، و یک دوست، روایت های تازه ای از کار و زندگی اش بازگو می کند که هم صریح و روشنگرانه و هم شفاف و شوخ طبعانه است. میشل اوباما ابایی از بیان تجربه هایش در حوزه نژاد، جنسیت و شهرت ندارد و با بیان روایت های مربوط به زندگی اش، به ما می گوید چگونه از پس ترس هایمان بربیاییم، در جامعه قدرتمند ظاهر شویم و با جسارت زندگی نماییم. «نوری که در خود داریم» ما را بر آن می دارد تا در زندگی مان دقیق تر شویم، منابع شادکامی خودرا بشناسیم و در دنیای پرتلاطم امروز بطور معناداری با دیگران ارتباط برقرار نماییم.1401/12/27
08:36:54
5.0 / 5
260
تگهای خبر: آرامش , انتشار , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است