فردا در حوزه هنری؛

برگزاری نشست خبری سومین جایزه ملی داستان حماسی

برگزاری نشست خبری سومین جایزه ملی داستان حماسی به گزارش کادو دونی، نشست خبری سومین جایزه ملی داستان حماسی فردا دوشنبه ۹ آبان با حضور معاون راهبری استانهای حوزه هنری، رئیس حوزه هنری خراسان رضوی و دبیر علمی این رویداد برگزار می گردد.به گزارش کادو دونی به نقل از مهر، نشست خبری سومین جایزه ملی داستان حماسی روز دوشنبه ۹ آذرماه در سالن صفارزاده حوزه هنری برگزار می گردد و همینطور از پوستر این رودیداد رونمایی می شود.
این نشست خبری با حضور سعید لشگری، معاون راهبری استانهای حوزه هنری، مجید عسگری رئیس حوزه هنری خراسان رضوی و محمد رضا شرفی خبوشان، دبیر علمی رویداد برگزار می گردد.
سومین جایزه ملی داستان حماسی در ۳ بخش داستان کوتاه، رمان و بخش ویژه و با موضوعات حماسه های تاریخی، حماسه های دینی و حماسه های بومی برگزار می گردد و هر فرد می تواند همزمان در همه بخش ها شرکت و بدون محدودیت در تعداد، اثر ارسال نماید.
جوایز مقام نخست بخش رمان ۱۰۰ میلیون تومان و بخش داستان کوتاه ۵ جایزه ۱۰ میلیون تومانی خواهد بود. مهلت ارسال آثار برای بخش داستان کوتاه و رمان تا ۱۵ اسفند ماه ۱۴۰۱ و برای بخش ویژه تا ۳۰ آذرماه ۱۴۰۱ خواهد بود.
تقویت زبان و ادبیات فارسی و تقویت ادبیات داستانی تنها بعد کوچکی از ابعاد فراگیر جایزه داستان حماسی است و هدف اصلی و بنیانی جایزه ملّی داستان حماسی، هویت سازی است؛ هویتی که به تعبیر مقام معظم رهبری باید از آن بعنوان هویت ملّی و اسلامی یادکرد.


منبع:

1401/08/09
08:46:46
5.0 / 5
263
تگهای خبر: ادبیات , جایزه , رمان , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است