كتاب عدالت منتشر گردید

كتاب عدالت منتشر گردید كادو دونی: كتاب عدالت بر پایه بیانات و رهنمودهای رهبر انقلاب اسلامی در زمینه عدالت گستری منتشر گردید.به گزارش كادو دونی به نقل از مهر، كتاب عدالت شامل مجموعه ای از بیانات رهبر انقلاب اسلامی با مبحث عدالت و عدالت خواهی از جانب انتشارات انقلاب اسلامی منتشر گردید.
«كتاب عدالت» یك كتاب كاربردی است؛ مجموعه ای از دستورالعمل ها و باید-نبایدها برای سربازان عدالت اجتماعی است.
در این كتاب تلاش شده است تا سوالات گوناگون مطرح در این حوزه را برپایه «بیانات رهبر انقلاب» پاسخ گفته و محتوایی «كاربردی» و ناظر به «حل مسئله» در اختیار مخاطب قرار گیرد. از آنجائیكه كتاب تلاش داشته یك كتاب عملیاتی باشد، بر این اساس محتوا در دو قالب ساختاری ذیل چینش داده شده است: بخش اصلی و بخش مكمل قرار داده است.
در بخش اصلی كتاب در ذیل چهار بخش با عنوان چرا باید عدالت خواه باشیم، برای تحقق عدالت باید چه كار كرد، ژگونه عدالت خواهی نماییم و بایدها و نبایدهای عدالت خواهی سعی شده تا تمامی سوالاتی كه در این زمینه امكان طرح شدن دارند مطرح و با استفاده و استناد به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی به آنها پاسخ مناسب داده شود.
در بخش مكمل كتاب هم نمونه های عینی عدالت خواهی در قالب چهار بخش درس ها و سیره امام علی(ع) از نگاه رهبری، تبیین دستاوردهای انقلاب و نظام اسلامی در گسترش عدالت، نگاهی به اقدامات رهبر انقلاب در حوزه عدالت گستری و تذكرات رهبر انقلاب در مسیر تحقق عدالت و دنبال كردن عدالت خواهی مورد توجه قرار گرفته است.
این كتاب به كوشش مهران كریمی سادات محله و سید علی كشفی تولید شده است و انتشارات انقلاب اسلامی آن را در ۸۰ صفحه با قیمت ۸۵۰۰ تومان روانه بازار كرده است.


1396/11/26
16:21:41
5.0 / 5
5577
تگهای خبر: انتشار , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است