دكه نشریات؛

حمله روسیه به اوکراین و تبعات آن در فرهنگ دیپلماسی بررسی گردید

حمله روسیه به اوکراین و تبعات آن در فرهنگ دیپلماسی بررسی گردید کادو دونی: هفتمین شماره مجله فرهنگ دیپلماسی در ارتباط با ماه های تیر و مرداد با محوریت بر حمله روسیه به اوکراین و تبعات منطقه ای و جهانی بر پیشخوان مطبوعات قرار گرفت.به گزارش کادو دونی به نقل از مهر، شماره تیر و مرداد مجله فرهنگ دیپلماسی منتشر گردید. سخن سردبیری مجله با عنوان «طلوع یا غروب دیپلماسی» با این جمله آغاز می شود که «دولت سیزدهم در دو راهی روشنی قرار گرفته ولی قدرت لازم برای تصمیم گیری انتخاب مسیر را ندارد. برجام تنها چاره مشکلات بغرنج و پیچیده کشور شده و بی تصمیمی و طولانی کردن مذاکرات، بهترین عملکرد دولت در طول یک سال قبل برای راضی نگه داشتن همه ذینفعان و بازیگران شده است…»
در حوزه سیاست بین الملل با محوریت بر حمله روسیه به اوکراین و تبعات منطقه ای و جهانی آن مصاحبه ها و یادداشت هایی از محمود دلفانی، مهدی فاخری، بابک تقوایی، فیلان چاترجی، فرزانه مصطفی جوکار و مهدی امیری می خوانید.
در حوزه سیاست خارجی با تمرکز بر هویت و دیپلماسی مصاحبه ها و یادداشت هایی از حسن بهشتی پور، پیرمحمد ملازهی، رحمن قهرمانپور، محمد علی دستمالی و فاطمه کلانتری انتشار یافته است.
در بخش دیپلماسی آموزشی با تمرکز بر آموزش عالی و فناوری و روندهای نوظهور آموزشی فرهاد بلاش، فرهود پورمهرام و میترا تیموری و در بخش دیپلماسی علم و فناوری مصاحبه مفصلی با یاسمن فرزان و محمدمهدی شیخ جباری از نخبگان فیزیک کشور در مورد نبود آمادگی لازم برای دیپلماسی علمی در کشور صورت گرفته و یادداشتی از زهرا شریف زاده در مورد تاثیر هوش مصنوعی بر دیپلماسی عمومی نگاشته شده است.
در حوزه دیپلماسی فرهنگی مصاحبه ها و یادداشت هایی از فریدون مجلسی، مریم خالقی نژاد، محسن روحی صفت و مبارکه صداقتی خواهید خواند.


منبع:

1401/04/25
19:53:19
5.0 / 5
432
تگهای خبر: آموزش , انتشار , رمان , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است