در قالب یك نشست؛

کتاب نظریه کاربردی خط خطی درمانی ارائه شد

کتاب نظریه کاربردی خط خطی درمانی ارائه شد نشست و معرفی کتاب نظریه کاربردی خط خطی درمانی نوشته نرگس رضاپور روز ۲۰ اردیبهشت برگزار گردید.به گزارش کادو دونی به نقل از مهر، نشست و معرفی کتاب «تئوری کاربردی خط خطی درمانی» نوشته نرگس رضاپور روز ۲۰ اردیبهشت برگزار گردید.
کتاب «تئوری کاربردی خط خطی درمانی» تحقیق و پژوهشی از نرگس رضاپور صاحب امتیاز و مدیر مسئول نشریه «هنر ترکیبی» است که بعد از گذر بیست و اندی سال تحقیق و تفحص به چاپ رساند.
در این نشست علمی اساتیدی همچون خانم سلطانی مدیر مرکز توانبخشی انجمن پشتیبانی از عقب ماندگان ذهنی، شجاع جزایری مدرس دانشگاه، هنردرمانگر و استاد مشاور کتاب، پرفسور نجمی روانپزشک، بابک محمدی کارگردان، فیلمنامه نویس و فیلم ساز در مورد تئاتر درمانی به ایراد سخنرانی پرداختند.
همچنین علیزاده شخصیت پژوه و مدرس روانشناسی، اسلامی رئیس موزه هنرهای معاصر و غفور گرشاسبی در تمام مراحل شکل گیری این کتاب نویسنده را یاری کردند.
در آخر نرگس رضاپور پژوهشگر و نویسنده کتاب، درباره تحقیقات و خط خطی درمانی و اهمیت آن در زندگی روزمرگی که سبب رهایی افکار از ذهن می شود سخن گفت.
همچنین وی به اهمیت این تحقیق بعنوان مبانی هنر درمانی و اشاره بر این داشت که هنردرمانی باید جز مهمی از خانواده و جامعه ایرانی باشد.
رضاپور در ادامه اظهار داشت: در این کتاب به مشکلات ژنتیکی پرداخته نشده و بیشتر تلاش شده راهکارهای مناسبی برای رفتارهای بهنجاری که تبدیل به نابهنجار می شود و رفتارهای عمد و غیر عمد تربیتی، برخوردها و عملکردهای پدر، مادر و اطرافیان و جامعه پیدا شود.
وی افزود: اگر هم در این بین مشاهده می کنید، با کودکان سندروم دان تحقیقاتی را انجام داده ایم، برای اهمیت پروژه تحقیقاتی بوده است.


منبع:

1401/02/21
20:10:31
5.0 / 5
100
تگهای خبر: تئاتر , رمان , فیلم , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است