روزنامه های امروز گفته اند

رمزهای عبور حذف می شوند؟

رمزهای عبور حذف می شوند؟ به گزارش کادو دونی آئین سوگند امانوئل مکرون، نگاه متفاوت روشنفکران به جنگ در اوکراین و توافق گوگل، اپل و مایکروسافت، برای حذف رمز عبور، همچون خبرهای قابل توجه امروز روزنامه های جهان اند.


به گزارش کادو دونی به نقل از ایسنا و به روایت آلبرت کوچویی، روزنامه های امروز یکشنبه ـ ۱۸ اردیبهشت ماه ـ مطالب زیر را سوژه صفحات خود قرار داده اند:

وعده ی فرانسه ای قوی ترلوفیگارو همراه با دیگر روزنامه های فرانسه، نگاهی به آئین سوگند امانوئل مکرون، رئیس جمهوری دارد. مکرون می گوید فرانسه ای قوی تر را وعده می دهم و آرزوی زمینی قابل زیست تر را در سیاره مان دارم. وی خاطرنشان کرد می خواهد رئیس جمهوری تازه برای سرزمینی تازه تر باشد. سردبیر در سرمقاله روزنامه لوفیگارو می نویسد: حالا زمان حقیقت است. زمان یادمان خواهد انداخت، کدام وعده ها، کم رنگ تر شده اند. امانوئل مکرون یادش خواهد ماند، که این دفعه محبوبیت اش، کاسته شد. فوریت ها بسیارند، تورم در فرانسه و جنگ در اوکراین، روزنامه های ایتالیا هم از سوگند مکرون نوشتند. له رپوبلیکا: مکرون وعده فرانسه ای مستقل تر را داده است.
روشنفکران در دو صفروزنامه در شپیگل، با دیگر روزنامه های آلمان، با نگاهی متفاوت می گوید: جنگ در اوکراین، روشنفکران آلمانی را دو پاره کرده است.
پشتیبانی صلح آمیز یا جنگ. می نویسد: در سرتاسر راین تا به امروز، کم تر بحث اجتماعی درباره یک مبحث این چنین سرگرفته است. نویسندگان و هنرمندان، این جا، دو نگاه متفاوت به جنگ در اوکراین دارند. با این همه، تجهیزات جنگی، همچنان از جانب غرب، بخصوص آلمان، به سمت اوکراین سرازیر شده و این خشم روسیه را سبب گشته است.
آینده تیره و تار دموکراسی در آمریکاروزنامه های آمریکا هنوز، از حمله پشتیبانان دونالد ترامپ، به کاخ کنگره میگویند. یو اس ای تودی هم می نویسد: حمله به کاخ کنگره، نشانگر آغاز یک جنگ داخلی سیاسی-فرهنگی است که آمریکا را دوپاره کرد. تحقیق درباره حمله ای که در ششم ژانویه ۲۰۲۱ از جانب هوادارن ترامپ، سرگرفت، یک حادثه کلیدی است که آینده دموکراسی در آمریکا را تیره و تار کرد. حالا جنگ در اوکراین هم، چنین کلیدی در مقابل دموکراسی در آمریکا است.
در حاشیه خبرهای امروز آمده است:

رهایی از رمز عبور
روزنامه لوموند، از سه غول فن آوری می گوید. گوگل، اپل و مایکروسافت. آنها توافق کردند که تا آخر سال، کاربران را از وجود رمز عبور، رهایی بخشند. آنها وعده کرده اند که به سیستم نظامی دست خواهند یافت، که در آن نیازی به رمز عبور نخواهد بود. ورود به اپلیشکن های گوشیها و وبسایت ها، بدون احتیاج به رمز عبور خواهد بود. حالا رمز عبور، تنها راه معتبر ورود به وب ها است، که تا آخر سال میلادی، چنین نخواهد بود. کاربرد این شیوه تازه ورود، ایمن تر از رمز عبور خواهد بود.1401/02/18
23:32:29
5.0 / 5
142
تگهای خبر: سایت , فرهنگ , گل , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است