با حكم وزیر ارشاد

علی نادری مدیرعامل سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران شد

علی نادری مدیرعامل سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران شد به گزارش کادو دونی با حکم وزیر ارشاد علی نادری مدیرعامل سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران شد. اسماعیلی همینطور اعضای شورایعالی سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی را منصوب نمود.


به گزارش کادو دونی به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی علی نادری را بعنوان مدیرعامل سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) منصوب نمود.
در حکم محمدمهدی اسماعیلی خطاب به علی نادری آمده است:
«نظر به شایستگی و تجربیات پرارزش و شناخت از توانمندی ها و روحیه انقلابی و مکتبی جناب عالی در حوزه فرهنگ و رسانه و با توجه به مصوبه مجمع عمومی سازمان، به باعث این حکم به سمت «مدیر عامل سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی» منصوب می شوید.
با توجه به فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی در مراسم باشکوه تنفیذ ریاست محترم جمهوری در مورد اهمیت و حساسیت جنگ تبلیغاتی دشمنان ملّت ایران، مأموریت های زیر به جنابعالی محول می شود:
1ـ سازماندهی و بازآرایی قدرتمندانه جبهه بزرگ رسانه ای دولت مردمی
2ـ تقویت زیرساخت های لازم برای مرجعیت خبری سازمان در کشور و منطقه
3ـ بازسازی انقلابی ساختاری در جهت کارآمدی و اثربخشی حداکثری
4ـ توسعه قدرت نرم جمهوری اسلامی در فضای بین المللی
5ـ تقویت محتوایی و راهبردی سازمان خبرگزاری در مقابل تبلیغات رسانه ای دشمنان
6ـ عرضه تصویر امیدآفرین و عزتمند از نظام مقدس جمهوری اسلامی و میهن سربلندمان ایران
7ـ بهره گیری مستمر از ظرفیت های قانونی شورایعالی خبرگزاری و اعضای فرهیخته آن در جهت افزایش سطح کمی و کیفی فعالیتهای سازمان
8ـ توجه به آموزش و ارتقای منابع انسانی متناسب با اقتضائات جدید رسانه ای
امیدوارم با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری از سرمایه انسانی پرارزش سازمان در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحقق اهداف دولت مردمی، زیر سایه امام عصر (عج) و رهبری داهیانه حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) موفق و مؤید باشید.»
گفتنی است، علی نادری همزمان با ریاست ابراهیم رئیسی بر قوه قضاییه به سمت مدیرکل روابط عمومی این قوه انتخاب شد و مسئولیت برقراری ارتباط اهالی رسانه با قوه قضاییه را بر عهده داشت.
همچنین وی پیش از این، معاون تولید شبکه افق سیما، مشاور پیمان جبلی در معاونت سیاسی رسانه ملی، مسئولیت امور رسانه ای دفتر رئیس مجلس خبرگان و همینطور سردبیری و تهیه کنندگی برنامه تلویزیونی «جهان آرا» را هم بر عهده داشته است.
علی نادری که از فعالان شناخته شده دانشجویی به حساب می آید، در دهه هشتاد وارد فعالیت حرفه ای در حوزه رسانه شده است. عضویت در هیات تحریریه روزنامه ایران، عضویت در هیات موسس و سردبیری سایت خبری روزنامه ایران (ایران آنلاین)، سرپرستی دفتر روزنامه ایران در استان اصفهان، عضویت در شورای سیاست گذاری و سردبیری سایت خبری رجانیوز همچون سوابق رسانه ای نادری است.
علی نادری 38 ساله و دانش آموخته کارشناسی ارشد علوم سیاسی بوده و درحال گذراندن دوره دکترای رشته سیاستگذاری فرهنگی است.
یادآور می شود، پیش از این محمدرضا نوروزپور مدیرعامل سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) بود.
همچنین در احکامی جداگانه و با پیشنهاد وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین سیدکمیل باقرزاده، فرشاد مهدی پور، میثم نیلی، فواد ایزدی و سپهر خلجی بعنوان اعضای شورایعالی سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی منصوب شدند. با پیشنهاد وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و تصویب مجمع عمومی شورایعالی خبرگزاری جمهوری اسلامی مستند به بند3 ماده11 اساسنامه این سازمان، افراد نامبرده به مدت 4 سال بعنوان «عضو شورایعالی سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی» منصوب شدند.


منبع:

1400/07/19
10:14:24
5.0 / 5
227
تگهای خبر: آموزش , اهدا , تصویر , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است