فرمانده سپاه روح الله استان مركزی عنوان كرد؛

انتشار بیشتر از ۱۶۰ عنوان کتاب توسط ستاد کنگره شهدای استان مرکزی

انتشار بیشتر از ۱۶۰ عنوان کتاب توسط ستاد کنگره شهدای استان مرکزی فرمانده سپاه روح الله اظهار داشت: در جهت کنگره شهدای استان مرکزی بیشتر از ۱۶۰ عنوان کتاب در موضوعات مختلف انقلاب اسلامی و دفاع مقدس انتشار یافته است.به گزارش کادو دونی به نقل از مهر، سردار محسن کریمی عصر چهارشنبه در دیدار با تعدادی از فعالین فرهنگی استان اظهار نمود: هویت دینی و انقلابی بر مبنای مکتب اسلام ناب محمدی مهم ترین خصوصیت بارز اندیشه حضرت امام (ره) است و بازخوانی و تبیین مکتب امام خمینی (ره) یک رسالت مهم به حساب می آید که مقام معظم رهبری هم به این مساله تاکید دارند. امام خمینی (ره) قطب نمای حرکت ملت های آزادی خواه و ضامن پیمودن مسیر صحیح انقلاب اسلامی است. یکی از محورهای کنگره شهدای استان مرکزی تبیین سیره حضرت امام (ره) و نقش مدیریتی ایشان در انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بود
وی افزود: یکی از مهم ترین برنامه های در ذیل کنگره که امروز به یک دستاورد ماندگار تبدیل گشته اردوهای علمی و فرهنگی هفت اقلیم است که هفت اقلیم برگرفته از هفت منطقه و اقلیم منتسب به بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران از ولادت تا وصال است که شرکت کنندگان در اردوها را کاملاً با زندگی و سیره حضرت امام (ره) آشنا می کند. اقلیم ولادت و تربیت، اقلیم علم و معرفت، اقلیم مبارزه و مجاهدت، اقلیم تنهایی و غربت، اقلیم ایثار و استقامت، اقلیم هجرت و اقلیم وصال و فراق اقلیم های مهم در حیات با برکت حضرت امام (ره) است که شرکت کنندگان در اردوهای هفت اقلیم با حضور در شهرستان های خمین، قم و تهران با سیره حضرت امام (ره) آشنا می شوند.
حضور ۳۵۰۰ نفر در اردوهای هفت اقلیم
فرمانده سپاه روح الله اضافه کرد: از آغاز راه اندازی این اردوی علمی و فرهنگی بیشتر از ۳ هزار و ۵۰۰ نفر از استان مرکزی در این اردوها شرکت کردند و در جهت روایت صحیح مناطق و تبیین سیره حضرت امام (ره) راویان و کارشناسان برجسته ای تربیت شده اند و تلاش داریم با ریشه کن شدن بیماری منحوس کرونا این اردوی تأثیرگذار را برای اقشار مختلف مردم و در نهایت برای سایر استان ها هم برگزار نماییم.
کریمی اظهار داشت: تبیین سبک زندگی حضرت امام (ره)، ارتقا، گسترش و نهادینه کردن فرهنگ ظلم ستیزی و استکبارستیزی در بین جوانان، تبیین نقش و مدیریت حضرت امام در شکل گیری انقلاب اسلامی و پیروزی های دفاع مقدس از سیاست های مهم راه اندازی اردوهای هفت اقلیم است.
وی خاطرنشان کرد: در کنار اردوهای هفت اقلیم، طرح شهید مجید ایزدپناه بعنوان ۲ و احد درسی برای دانشجویان در جهت شناخت دانشجویان با مفاخر، اماکن مهم و تاریخی و بزرگان استان همچون شهدای والامقام و کربلایی کاظم ساروقی در نظر گرفته شده که شرکت ۶۲ هزار دانشجو در این طرح هدف گذاری شده است.
فرمانده سپاه روح الله تصریح کرد: در جهت کنگره شهدای استان مرکزی بیشتر از ۱۶۰ عنوان کتاب در موضوعات مختلف انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برای سنین و اقشار مختلف منتشر گردید و ۱۷ جلد کتاب هم با رویکرد تبیین اندیشه امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری تهیه شد.

1400/07/15
12:50:52
5.0 / 5
220
تگهای خبر: انتشار , رمان , شركت , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است