پاییز را با کدام نمایشگاه ها شروع کنیم؟

پاییز را با کدام نمایشگاه ها شروع کنیم؟ با خارج شدن شهر تهران از وضعیت قرمز بیشتر گالری ها در کنار بازدید مجازی ای که در نظر گرفته اند، بصورت حضوری نیز پذیرای بازدیدکنندگان هستند. اگر قصد دارید تا در آخر هفته به بازدید از نمایشگاه های هنری گروهی و انفرادی بروید، گزارش ایسنا اطلاعات اولیه ای را در اختیارتان می گذارد.


نقش حماسه
«نقش حماسه» نمایشگاهی گروهی است که در موزه هنرهای معاصر فلسطین درحال برگزاری است. این نمایشگاه که در ایام جمعه فعالیتی بمنظور بازدید ندارد، در ایام دیگر از ساعت ۱۶ الی ۱۹ پذیرای بازدیدکنندگان است. موزه هنرهای معاصر فلسطین به آدرس میدان فلسطین، خیابان طالقانی، خیابان شهید برادران مظفر، تقاطع بزرگمهر تا دوازدهم مهر ماه محل برگزاری این نمایشگاه خواهد بود.
شماره تماس هماهنگی: ۶۶۹۷۴۷۹۰
ادامه
نمایشگاه انفرادی عکس «ادامه» که در گالری امکان درحال برگزاری است، همه روزه به جز روزهای زوج پذیرای بازدیدکنندگان است. این نمایشگاه که تا تاریخ بیست و سوم مهر ماه دایر است، از ساعت ۱۶ الی ۲۰ امکان بازدید دارد.
شماره تلفن: ۸۸۸۱۴۷۹۲
سینما فری
«سینما فری» نام نمایشگاه انفرادی ای است که در گالری هما به آدرس خیابان کریم خان زند، خیابان سنایی، کوچه چهارم غربی، پلاک ۸، واحد ۱ درحال برگزاری است. این نمایشگاه که همه روزه از ساعت ۱۲ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است تا ششم مهر ماه دایر خواهد بود.
شماره تلفن: ۸۸۸۶۳۵۹
حواشی لیلی
نمایشگاه انفرادی عکس «حواشی لیلی» که در گالری اُ درحال برگزاری است، تا تاریخ دوازدهم مهر ماه ادامه دارد و همه روزه به جز روزهای شنبه و یکشنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن: ۸۸۳۲۴۸۲۸
طیب
نمایشگاه انفرادی «طیب» که در گالری زیرزمین دستان به آدرس خیابان فرشته، خیابان بیدار درحال برگزاری است، تا تاریخ نهم مهر ماه ادامه دارد. این نمایشگاه همه روزه به جز روزهای یکشنبه و دوشنبه از ساعت ۱۳ الی ۲۰ پذیرای بازدید کنندگان است.
شماره تلفن: ۲۲۰۲۳۱۱۴
عکس پنج
نمایشگاه گروهی «عکس پنج» که در گالری شیرین به آدرس خیابان کریم خان زند، خیابان سنایی، کوچه ی سیزدهم درحال برگزاری است، تا هفتم مهر ماه ادامه دارد. این نمایشگاه همه روزه به جز دوشنبه ها از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن: ۸۸۳۴۳۹۶

جامه دران
نمایشگاه انفرادی «جامه دران» که در گالری عصر به آدرس میرزای شیرازی شمالی، خیابان دلاویز درحال برگزاری است، تا تاریخ نوزدهم مهر ماه ادامه دارد. این نمایشگاه همه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت ۱۵ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن: ۸۸۷۱۱۵۵۳خزان
نمایشگاه گروهی عکس و نقاشی «خزان» که در گالری شلمان به آدرس میرداماد، نرسیده به شریعتی، رودبار غربی، کوچه کاووسی درحال برگزاری است، تا تاریخ چهارم مهر ماه ادامه دارد. این نمایشگاه به گردآوری بهداد نجفی، همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۰: ۳۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن: ۲۲۲۷۱۶۹۳

هنرجویان طبقه چهارم
نمایشگاه انفرادی «هنرجویان طبقه چهارم» که در گالری آ به آدرس خیابان کریم خان زند، خیابان عضدی، کوچه ارشد درحال برگزاری است، تا تاریخ هفتم مهر ماه ادامه دارد. این نمایشگاه همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدید کنندگان است.
شماره تلفن: ۸۸۹۱۹۵۴۷

این بامدادان من است
نمایشگاه انفرادی «این بامدادان من است» که به نمایش آثار شقایق احمدیان اختصاص دارد، در گالری پروژه های آران به آدرس خیابان نوفل لوشاتو، کوچه لولاگر درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ شانزدهم مهر ماه ادامه دارد، همه روزه به جز شنبه ها و یکشنبه ها از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن: ۶۶۷۰۷۹۷۵

مزایده آنلاین قهوه خانه ای
نمایشگاه گروهی «مزایده آنلاین قهوه خانه ای» که در گالری آرتبییشن به آدرس خیابان شریعتی، پایین تر از حسینیه ارشاد، نرسیده به همت، گل نبی، میدان احمدی روشن درحال برگزاری است، تا تاریخ دهم مهر ماه ادامه دارد و همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن: ۲۲۹۲۲۵۳۸محوشدگی۳
«محوشدگی ۳» یک نمایشگاه گروهی است که در نگارخانه نگر به آدرس زیر پل کریم خان، پس از تقاطع ایران شهر، پلاک ۱۵۴ درحال برگزاری است و تا تاریخ دوازدهم مهر ماه ادامه دارد. این نمایشگاههمه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن: ۸۸۳۱۵۰۶۱راه
نمایشگاه انفرادی «راه» که به نمایش آثار محسن محمودی زاده اختصاص دارد، در گالری طراحان آزاد به آدرس خیابان ولیعصر(عج)، خیابان فتحی شقاقی، میدان سلماس درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا دوازدهم مهر ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای پنجشنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن: ۸۸۰۰۸۶۷۶
مجنون در جا غرق
«مجنون در جا غرق» نام نمایشگاه انفرادی ای است که به نمایش آثار محمد جعفر پاکروان اختصاص دارد. این نمایشگاه که در گالری ثالث به آدرس کریم خان زند بین ایرانشهر و ماه شهر درحال برگزاری است، تا تاریخ بیستم مهر ماه ادامه دارد و همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۲ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن: ۸۸۳۲۵۲۷۶اجتماع تنهایی
«اجتماع تنهایی» نمایشگاه انفرادی نقاشی سایه منصور است که در گالری شریف به آدرس میدان قدس، خیابان شریعتی، کوچه ماهروزاده درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ بیستم مهر ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدید کنندگان است.
شماره تلفن: ۲۲۷۲۴۹۳۰1400/07/01
11:27:04
5.0 / 5
227
تگهای خبر: جشن , سینما , عكس , گل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است