از سوی انتشارات كتابستان

چاپ چهارم برای رمان جان بها

چاپ چهارم برای رمان جان بها رمان جان بها و کتاب سامان عشق از جانب انتشارات کتابستان روانه بازار نشر شدند. این دو اثر به ترتیب به چاپ های چهارم و دوم رسیده اندبه گزارش کادو دونی به نقل از مهر انتشارات کتابستان دو اثر خویش را با تجدید چاپ روانه کتابفروشی ها کرد.
این ناشر رمان «جان بها» را برای چهارمین بار به چاپ رساند. آنچه در «جان بها» روایت می شود ماجرایی پرهیجان، نفس گیر، درگیرانه و جاندار از روزهایی است که مأموران امنیت این بوم برای نگهبانی از مرز باورهایشان از سر می گذرانند. سربازان گمنامی که با زدن به دل خطر، پیچیده ترین چالش ها را پیش رو دارند و به مبارزه با مکارترین و بی رحم ترین دشمنان دور و نزدیک می روند.
جان بها قصه ابراهیم هایی است که همچون اسماعیل به مسلخ عشق می روند و برای باورهایی مبارزه می کنند که هنوز زنده است و گرمایش امنیت ما را به دنبال دارد. این کتاب در ۱۵۲صفحه و با قیمت ۳۳هزار تومان روانه بازار نشرشده است.
همچنین کتاب «سامان عشق» به قلم سیدمصطفی موسوی برای بار دوم توسط انتشارات کتابستان معرفت چاپ گردید.
‎سامان عشق روایت دختری است که برای پدرش دعا می کند تا شهید شود و در مقابل پدر هم همین آرزو را برای همسرِ دخترش دارد. هر دو دعا مستجاب می شود یکی در دفاع مقدس و دیگری در دفاع از حرم بی بی زینب(س).‎این اثر پرارزش را خانم زهرا سلگی بر مبنای خاطرات همسر شهید مدافع حرم شهید سعید سامانلو در قالبی داستانی و جذاب به رشته تحریر درآورده است.‎
شهید سامانلو همان شهید معروف شبکه های مجازی است که فرزند دلبندش در رویارویی با ماکت پدر شهیدش او را در اغوش می گیرد و گمان می کند که پدر برگشته است. ‎شهید سامانلو در دیماه 1360 در شهر مقدس قم به دنیا آمد و در 16 بهمن 1394 در 34 سالگی در منطقه نبل الزهرا به فیض شهادت نائل آمده است.‎کتاب «سامان عشق» با 124 صفحه و به قیمت 28 هزار تومان در چاپ دوم روانه کتابفروشی ها شده است.منبع:

1400/06/18
10:09:08
5.0 / 5
212
تگهای خبر: انتشار , رمان , عشق , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است