افزایش ۵۰ درصدی كتاب های كتابخانه های همدان

افزایش ۵۰ درصدی كتاب های كتابخانه های همدان به گزارش کادو دونی همدان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان اظهار داشت: در مدت هشت ساله دولت تدبیر و امید، 54 درصد کتابخانه های عمومی استان توسعه پیدا کرد و به تعداد کتاب های کتابخانه های استان 50 درصد افزوده شد.


مصطفی آزادبخت شنبه ۱۹ تیرماه در اختتامیه اولین جشنواره ملی شعر و داستان کودک و نوجوان "دوست من کتاب" ضمن گرامیداشت یاد هشت هزار شهید دفاع مقدس، مدافعان حرم و مدافعان سلامت استان همدان، بیان کرد: همگی می دانند استان پرآوازه و افتخار آفرین همدان در تمامی صحنه های فرهنگی خوش درخشیده و امروز افتخار می نماییم که کار باارزش و ریشه داری در استان انجام گرفته است.

وی با اشاره به این که مردم همدان مردمی دانا و با فرهنگ هستند، اضافه کرد: همیشه به دنبال رقم زدن کارهای فرهنگی و ریشه دار در استان هستیم، مکتب اسلام با فرهنگ اساسی خود توانسته رشد و نمو کند و این مکتب با کتاب، کتابخوانی و تأثیرگذاری کتاب عجین است.

آزادبخت اشاره کرد: رشته های مختلفی که زیرمجموعه کتاب هستند تأثیر بسیار زیادی در پیشرفت فرهنگ دارند و شعرا و نویسندگانی که در این حوزه فعالیت می نمایند کسانی هستند که دین بزرگی به گردن همه دارند و این جشنواره نیز اقدام فرهنگی تأثیرگذاری است.

وی با اشاره به این که در چند سال قبل اقدامات فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی خوبی در استان انجام شده است، اضافه کرد: جشنواره ملی شعر و داستان کودک و نوجوان "دوست من کتاب" یکی از برنامه های شاخص در امتداد تقویت فرهنگ عمومی جامعه و کودک و نوجوان بود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان در آخر افزود: همدان آمادگی دارد کارهای فرهنگی ریشه دار را بصورت مستمر برگزار کند و همدانی ها دراین زمینه جایگاه ویژه و برجسته ای در ایران دارند.

منبع:

1400/04/20
00:03:22
5.0 / 5
322
تگهای خبر: جشن , جشنواره , سلامت , شعر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است