توسط نشر لگا؛

ترجمه كتاب متفكران بزرگ فلسفه اخلاق منتشر گردید

ترجمه كتاب متفكران بزرگ فلسفه اخلاق منتشر گردید ترجمه کتاب متفکران بزرگ فلسفه اخلاق نوشته تام انجی یر توسط نشر لگا منتشر و راهی بازار نشر شد.به گزارش کادو دونی به نقل از مهر، کتاب «متفکران بزرگ فلسفه اخلاق» نوشته تام انجی یر اخیرا با ترجمه صالح نجفی، کاوه بهبهانی، دکتر مهدی اخوان، محمد زندی، میثم غلامی و سیدعلی حسینی و ویرایش کاوه بهبهانی توسط نشر لگا منتشر و راهی بازار نشر شده است.
این کتاب سومین عنوان از مجموعه کتاب های «متفکران» است که این ناشر چاپ می کند و پیشتر کتاب های «متفکران بزرگ زیبایی شناسی» و «متفکران بزرگ فلسفه ذهن» را در چارچوب این مجموعه چاپ کرده است.
کتاب «متفکران بزرگ فلسفه اخلاق» کندوکاوی در تاریخ فلسفه اخلاق غرب است. مخاطبان با مطالعه این کتاب با آثار و اندیشه های مهم ترین اندیشمندانِ اخلاق پژوه، از افلاطون تا مک اینتایر، آشنا خواهند شد.
هرکدام از مدخل های کتاب پیش رو را پژوهشگران مهم معاصر نوشته اند که هرکدام در سپهر فیلسوف موردبحث صاحب نظرند و نگاه ویژه ای به اندیشمندی که در باب او نوشته اند، دارند.
اندیشمندانی که دیدگاهشان در این کتاب کاویده شده است عبارتند از: افلاطون، ارسطو، رواقی ها، توماس آکویناس، دیوید هیوم، امانوئل کانت، ویلهلم فریدریش هگل، کارل مارکس، جان استوارت میل، فریدریش نیچه و السدِر مک اینتایر.
در این کتاب دیدگاه هر یک از این اندیشمندان در زمینه فلسفه اخلاق بررسی شده و نویسندگان هر مدخل، نظریه اخلاق هر یک از این اندیشمندان را، با عنایت به تفاسیر گوناگونی که از اندیشه آنها عرضه شده، شرح داده اند.
این کتاب با ۳۲۸ صفحه و قیمت ۸۵ هزار تومان انتشار یافته است.


منبع:

1400/04/18
22:33:39
5.0 / 5
154
تگهای خبر: انتشار , زیبایی , كتاب , گل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است