فراخوان ششمین دوره مدرسه رمان شهرستان ادب منتشر گردید

فراخوان ششمین دوره مدرسه رمان شهرستان ادب منتشر گردید کادو دونی: ثبت نام ششمین دوره آموزش تخصصی و نگارش حرفه ای مدرسه رمان شروع شد.به گزارش کادو دونی به نقل از مهر، ثبت نام ششمین دوره آموزش تخصصی و نگارش حرفه ای مدرسه رمان شروع شد. نویسندگان جوان می توانند از تاریخ ۲۰ خردادماه ۱۴۰۰ لغایت ۲۰ تیرماه با رفتن به پایگاه های اینترنتی شهرستان ادب (shahrestanadab.com) یا مدرسه رمان (madreseroman.com) مبادرت به ثبت نام کنند. داشتن سابقه ادبی از شرایط مهم و ضروری ثبت نام در دوره های مدرسه رمان است.
مدرسه رمان بعد از بررسی سابقه ادبی نویسندگان، از افراد منتخب درخواست می کند تا طرح رمان خویش را در مهلتی یک ماهه ارائه نمایند. منتخبین نهایی از میان عرضه کنندگان طرح رمان، با انتخاب اساتید مدرسه، وارد فرایند ۱۰ ماهه آموزش و نگارش رمان خواهند شد.
نویسندگان در این دوره، علاوه بر استفاده مستمر از راهنمایی های اساتید اختصاصی در زمینه نگارش رمان خود، از آموزش های تخصصی توسط اساتید دانشگاه، منتقدان و نویسندگان برجسته کشور بهره مند خواهد شد. آثار نوشته شده در طول دوره ششم مدرسه رمان، طبق روال دوره های گذشته، بعد از تائید شورای علمی مدرسه، توسط انتشارات «شهرستان ادب» منتشر و به بازار کتاب راه خواهند یافت.
«مدرسه رمان شهرستان ادب» بعنوان نخستین و تخصصی ترین مدرسه رمان در ایران از سال ۱۳۹۳ فعالیت خویش را شروع کرده و تا به امروز پنج دوره موفق در بخش رمان بزرگ سال و یک دوره مهم در بخش رمان کودک را پشت سر گذاشته است.


منبع:

1400/03/21
20:14:14
5.0 / 5
334
تگهای خبر: آموزش , انتشار , تخصص , رمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
کادو

كادو دونی

فروش انواع کادو

kadodooni.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كادو دونی محفوظ است